منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • DOGE/USD نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه را در یک روند نزولی آغاز کرد.
  • در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته ، نوارهای Bollinger باریک هستند و نشان دهنده یک بازار ناپایدار کم است.
  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه DOGE/USD نشان می دهد که سکه میم در محدوده محدود معامله شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: بررسی کلی قیمت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Dogecoin در یک روند نزولی آغاز شد. فروشندگان قیمت را به سمت پایین ارسال می کنند و چندین مثلث معکوس را تشکیل می دهند.

انتظار می رود قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده همچنان کاهش یابد زیرا خرس ها حمایت روزانه را شکستند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه DOGE/USD نشان می دهد که سکه میم در محدوده محدود معامله شده است. این نشان دهنده بی ثباتی بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD در 24 ساعت آینده نزولی است 1

منبع: Coin360

کل نقشه حرارتی ارزهای رمزنگاری شده قرمز است. این نشان دهنده روند منفی بازار است. ارز مجازی غول پیکر در همان روند نزولی معامله می شود. سکه چند هزار دلار کاهش یافته است. بیت کوین در حال حاضر با وجود عبور از مرز 50 هزار دلار در ساعات اولیه معاملات ، 47.2 دلار معامله می شود. ETH همچنین در روند خرس شدید معامله می شود ، بنابراین سکه Binance (BNB) نیز در حال معامله است. با وجود این که بازار نزولی بود ، برخی از سکه ها توانستند صعودی شوند ، اما سولانا در چند ساعت گذشته بیش از 15 درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است و به نظر نمی رسد که روند صعودی به این زودی ها به دست آید. سکه میم نیز با روند منفی معامله می شود. در زمان نگارش این مقاله ، سکه میم با 0.26 دلار معامله می شود.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: معاملات DOGE در محدوده محدودی انجام می شود

میانگین متحرک 200 روزه از میانگین متحرک 100 روزه عبور کرده و نشان دهنده بازار احتمالی خرس در جلسات معاملاتی بعدی است.

پس از افزایش کوتاه مدت 0.30 دلار ، Doge/USD در محدوده تغییرات کوچک قیمت دوباره به 0.26 دلار – 0.30 دلار کاهش یافت و این نشان می دهد که این سکه با نوسان کم مواجه است. حجم معاملات دوج کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و تقریباً به 2 میلیارد دلار در روز رسیده است و در بازار کل ارزهای رمزپایه با سرمایه 37.5 میلیارد دلار در رتبه 9 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته Dogecoin: هدف سکه Meme 0.30 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
منبع: Tradingview

قیمت دوج کوین در چند هفته گذشته دچار مشکل شده است. پس از صعود به 0.35 دلار در ماه گذشته ، در 17 آگوست اصلاح قابل توجهی رخ داد. قیمت DOGE/USD در این مدت حدود 20 درصد کاهش یافت و به 0.20 دلار رسید.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته ، نوارهای Bollinger باریک هستند و نشان دهنده یک بازار ناپایدار کم است. با این حال ، قیمت به سمت باند پایین Bollinger پیش می رود. این نشان دهنده فشار شدید فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

شاخص قدرت نسبی زیر 30 است و احتمال این وجود دارد که RSI از منطقه فروخته شده تجاوز نکند ، بدین معنا که سکه در 24 ساعت آینده با آماده شدن گاوها برای بازگشت ، نزولی خواهد بود.

سلب مسئولیتبه اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.