منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است.
  • DOGE/USD در حال حاضر 0.2682 دلار است.
  • Dogecoin در حال حاضر پشتیبانی 0.26 دلار را آزمایش می کند.

تحلیل قیمت Dogecoin امروز بدبینانه است، زیرا دومین کاهش یک شبه به ثبت رسید که منجر به حمایت بعدی 0.26 دلار شد. ما انتظار داریم اگر حمایت DOGE/USD از استهلاک بیشتر جلوگیری کند، یک معکوس به دنبال داشته باشد، اما تا آن زمان نزولی بیشتری را پیش‌بینی می‌کنیم.

شکست نزولی از 0.28 دلار در اوایل امروز منجر به زیان بیشتر شده است، با نزدیک شدن به آخر هفته قیمت در حدود 0.26 دلار است. با این حال، ما فکر می‌کنیم که این رقم برای DOGE/USD پایین نیست و اکنون که DOGE/USD از پشتیبانی 0.28 دلار عبور کرده است، حداقل شاهد پیشرفت‌هایی خواهیم بود.

حرکت قیمت DOGE/USD در 24 ساعت گذشته: حجم معاملات کم

حجم معاملات در این زمان نسبتاً پایین است، که نشان می‌دهد DOGE/USD احتمالاً تا تحلیل بعدی ما تغییر زیادی در هر دو جهت نخواهد داشت. همچنین این احتمال را ایجاد می‌کند که در آخر هفته شاهد نوسانات زیادی نخواهیم بود، مگر اینکه رویداد خبری پیرامون Dogecoin یا یک محرک بازار دیگر مداخله کند.

پایان امروز: ما در مورد فرضیه DOGE/USD حق داشتیم زیرا سطح حمایت 0.28 دلار شکست و قیمت را به سطح حمایت 0.26 دلار رساند. این بدان معناست که پیش‌بینی قبلی ما همچنان پابرجاست، اما با اندکی نزولی بیشتر از صعودی، زیرا این سطح حمایت دو بار آزمایش شد، که نشان می‌دهد یک فشار پایین دیگر برای شکستن این سطح حمایت کافی نیست.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE پشتیبانی 0.26 دلار را پیدا می کند؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم برخی از واکنش‌های اولیه را در 0.26 دلار مشاهده کنیم، زیرا به نظر می‌رسد Dogecoin اصلاح چند روزه خود را تکمیل کرده و آماده شکستن پایین‌ترین سطح بالاتر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

این هفته، حرکات قیمت Dogecoin بسیار نوسان بود. روز چهارشنبه، پس از یک افت قابل توجه، یک نوسان پایین جدید در 0.22 دلار ایجاد شد. یک رالی عظیم در پی داشت که از نوسان قبلی عبور کرد و پس از آن به بالاترین قیمت 0.34 دلاری رسید.

ما فرض می‌کنیم که قیمت سطح بعدی پشتیبانی را در نزدیکی 0.23 تا 0.24 دلار آزمایش می‌کند، همانطور که قبلاً بارها در هفته‌ها و ماه‌های اخیر دیده‌ایم. با این حال، اگر DOGE/USD نتواند از این مقاومت عبور کند، می‌توانیم فرض کنیم که در کوتاه‌مدت مجدداً آزمون 0.28 دلاری در کارت‌ها وجود خواهد داشت و در صورتی که مومنتوم به اندازه کافی قوی باشد، امکان بازگشت به 0.30 دلار وجود دارد.

اگر خریداران بتوانند قیمتی را در حدود 0.29 تا 0.30 دلار حفظ کنند، احتمالاً می‌توانند DOGE/USD را به سمت هدف ما 0.32 دلار برگردانند، در حالی که پایین‌تر از سطح حمایت در حدود 0.25 دلار ممکن است زیان بیشتری ببینند، بنابراین فکر می‌کنیم چرا قبل از اینکه دوباره پایین بیاید، فضایی وجود دارد که قیمت دوباره به سمت بالا حرکت کند.

با این حال، دیروز یک فشار دیگر کاهش یافت که منجر به تست 0.26 دلار در یک شب شد. امروز، به نظر می رسد که قیمت Doge دوباره کاهش بیشتری پیدا کند زیرا خرس ها بازار را به مرز 0.26 دلار بازگردانده اند.

ما باید انتظار داشته باشیم که DOGE/USD به دلیل قوی ماندن حرکت نزولی کاهش یابد. اگر علامت 0.26 دلار از افزایش بیشتر جلوگیری کند، ممکن است در اوایل هفته آینده دوباره شاهد حرکت صعودی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin تیره و تار است، زیرا به احتمال زیاد شاهد کاهش بیشتر زیر مرز 0.26 دلار خواهیم بود. با این حال، اگر DOGE/USD به کاهش ادامه دهد، ممکن است در اواخر امروز شاهد کاهش بالاتری باشیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.