منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD با کاهش قیمت به 0.070 دلار امروز برای حفظ تعادل تلاش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD با کاهش قیمت به 0.070 دلار امروز برای حفظ تعادل تلاش می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز احساسات کاملاً منفی دارد، با این حال هنوز به بدترین روزهای Dogecoin در گذشته بد نیست. 24 ساعت گذشته منجر به کاهش قیمت Dogecoin از 0.0750 دلار به 0.070 دلار شده است که از دیدگاه بازار Dogecoin کاهش قابل توجهی دارد.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

بیت کوین و اتریوم هر دو امروز کاهش یافته اند. در حالی که اتریوم 2.98 درصد از دست داده است، بیت کوین 0.97 درصد کاهش یافته است. Cardano، Litecoin و Ripple همگی مسیری مشابه این دو سکه اصلی را دنبال می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin
نمودار Dogecoin توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin در بالا نشان می دهد که ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که بازار Dogecoin دوباره شروع به بهبود کند. اندیکاتور MACD کاهش قدرت هیستوگرام های قرمز را نشان می دهد و هیستوگرام ها به آرامی به سمت رنگ سبز حرکت می کنند. در همان زمان، خطوط MACD در شرف ایجاد یک متقاطع هستند. بنابراین، به نظر می رسد که گاوهای نر به آرامی نزدیک به پایان روز سخت امروز هستند.

حرکت قیمت 24 ساعته Dogecoin

دقیقا 24 ساعت پیش، تحلیل قیمت Dogecoin در 0.0747 بسته شد در حالی که قیمت فعلی آن 0.070 است. بنابراین، روز برای Dogecoin بسیار سخت بوده است. با این حال، به نظر می رسد که اکنون در حال آماده شدن برای بهبود است.

به طور کلی، ارزش بازار Dogecoin امروز 6.33 درصد کاهش یافت در حالی که حجم معاملات آن 18.75 درصد کاهش یافت. بنابراین، نسبت حجم آن به ارزش بازار امروز 0.0571 است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin
نمودار Dogecoin توسط TradingView

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin، می‌توان دید که سکه امروز به طور مداوم نزولی است. با این حال، در کوتاه مدت، مقداری بهبود ثبت شده است. ممکن است کمی طول بکشد تا نمودار 4 ساعته برسد. با این وجود، این امر باعث ایجاد ابهام در بازار می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

به طور کلی، تحلیل قیمت Dogecoin امروز خشن بوده است و بازار فاقد حرکت صعودی است. این امر باعث شده است که خرس ها به سمت تصاحب و در نتیجه کاهش روند. با این حال، بازه‌های زمانی کوتاه‌تر نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد که می‌تواند در چند ساعت آینده تعادلی را در بازار Dogecoin ایجاد کند.

بهتر است قبل از خرید دوج کوین منتظر بمانیم تا ببینیم بازار در چند ساعت آینده چگونه خواهد بود. در همین حال، ممکن است بخواهید پیش‌بینی بلندمدت قیمت Dogecoin را بخوانید.