منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD با ترک انبوه گاوها به زیر 0.06 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD با ترک انبوه گاوها به زیر 0.06 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا سکه بالاتر از میانگین های متحرک معامله می شود. شاخص قدرت نسبی نیز خود را در منطقه بیش از حد خرید می بیند. گاوهای Dogecoin حمایت 0.0500 دلار را پیدا کردند که اکنون یک سطح مقاومت اصلی برای DOGE/USD است. قیمت Dogecoin در حال حاضر در 0.0679 دلار معامله می شود و ممکن است قبل از از سرگیری روند صعودی خود به سطح 0.0600 دلار بازگردد.

قیمت Dogecoin بالاتر از میانگین های متحرک در نمودار 4 ساعته معامله می شود که یک علامت صعودی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) وارد منطقه بیش از حد خرید شده است که نشان می دهد گاوها در کنترل بازار هستند. یک واگرایی نزولی جزئی بین RSI و قیمت در حال شکل گیری است زیرا RSI در حال رسیدن به اوج های بالاتر در حالی که قیمت در حال رسیدن به اوج های پایین تر است. این واگرایی نشان می دهد که حرکت صعودی در بازار ممکن است کند شود.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به صورت جانبی معامله می کند

ارزش DOGE/USD طی 24 ساعت گذشته بین 0.0655 دلار و 0.06867 دلار در نوسان بوده است، با نوسانات متوسط. حجم 21.22 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 528.5 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش بازار حدود 9 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است که آن را در جایگاه دهم در بین تمام ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

doge usd 1d
منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در حال حاضر 0.0679 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 5.06 درصد افزایش یافته است. سکه در سطح 0.0500 دلار پشتیبانی پیدا کرده است که اکنون یک سطح مقاومت اصلی است. سطح بعدی مقاومت در 0.0800 دلار است، در حالی که حمایت در 0.0600 دلار قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر قیمت

در نمودار 4 ساعته، تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin یک الگوی کندل نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی معکوس است. جفت DOGE/USD زیر میانگین متحرک دوره 50 معامله می شود و ممکن است قبل از از سرگیری روند صعودی خود، تا سطح 0.0600 دلار بازگردد.

Doge USD 4h
منبع: TradingView

قیمت دوج کوین در چند روز گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. از پایین ترین سطح 0.058 دلاری که قبلاً به آن رسیده بود، DOGE/USD به چندین اوج بالاتر رسید تا زمانی که مقاومت اصلی 0.069 دلار مطابق با تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin شکسته شد.

این بدان معناست که بیشتر زیان های وارده در ابتدای ماه جولای معکوس شده است و ممکن است به زودی انتظار بازگشت به روند نزولی را داشته باشیم. با این حال، هنوز هیچ پایین‌تری شکل نگرفته است، به این معنی که می‌توانیم منتظر تلاش‌های بیشتری برای صعود به محض ایجاد یک پایین‌تر محلی بالاتر در اواخر هفته باشیم.

MACD در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin در حال حاضر منطقه صعودی است زیرا خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال قرار دارد. اندیکاتور RSI خود را در منطقه بیش از حد خرید می بیند که نشان می دهد گاوها کنترل حرکت بازار را در دست دارند. قیمت Dogecoin در حال حاضر در 0.0679 دلار معامله می شود و ممکن است قبل از از سرگیری روند صعودی خود به سطح 0.0600 دلار بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

به طور خلاصه، قیمت Dogecoin در حال حاضر با 0.0679 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 5.06 درصد کاهش یافته است. سکه در سطح 0.0500 دلار پشتیبانی پیدا کرده است که اکنون یک سطح مقاومت اصلی است. سطح بعدی مقاومت در 0.0800 دلار است، در حالی که حمایت در 0.0700 دلار قرار دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.