منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 6 درصد کاهش یافت، پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 6 درصد کاهش یافت، پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد شکسته شدن پایین ترین سطح قبلی و بیش از 6 درصد از دست دادن طی ساعات گذشته بوده ایم. بنابراین، DOGE/USD به نظر معکوس می‌شود و احتمالاً پشتیبانی و مقاومت قبلی را مجدداً آزمایش می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 6 درصد کاهش یافت، پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با فشار فروش قوی معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 7 درصد و اتریوم 6.12 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار از نزدیک این دو بزرگ را دنبال کرده است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin یکپارچگی را شکست

DOGE/USD در محدوده 0.06028 تا 0.06413 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 1.79 درصد افزایش یافته و در مجموع به 408.6 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.045 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE از 0.06 دلار واکنش نشان می دهد

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که طی ساعت‌های گذشته نتوانسته به سمت پایین حرکت کند، که نشان می‌دهد حمایت 0.06 دلاری می‌تواند به زودی عمل قیمت Dogecoin را معکوس کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 6 درصد کاهش یافت، پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در چند روز گذشته در ادغام معامله شده است. پس از یک رالی قوی چند روزه در هفته گذشته، DOGE/USD مقاومت اصلی قبلی را مجدداً در 0.065 دلار آزمایش کرد، با این حال، نتوانست به سمت بالاتر حرکت کند.

در نتیجه، ادغام به دنبال داشت و تلاش‌های بیشتر برای حرکت بالاتر در روزهای گذشته رد شد. علاوه بر این، پشتیبانی 0.0625 دلار چندین بار در پایین منطقه ادغام آزمایش شد.

پس از شکست بیشتر در ادامه روند صعودی، قیمت Dogecoin در اوایل بعدازظهر شاهد یک جهش سریع بود که منجر به عبور تمیز زیر حمایت 0.0625 دلار شد. در نهایت، پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد، جایی که در حال حاضر عملکرد قیمت با نوسان پایین مشاهده می شود. از آنجا، ما انتظار داریم DOGE/USD شروع به برگشت کند و یک بالاترین پایین دیگر را ثبت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد افت سریع به سمت حمایت اصلی بعدی در 0.06 دلار بودیم که در حال حاضر کاهش را متوقف کرده است. بنابراین، DOGE/USD به احتمال زیاد آماده است تا معکوس شود و به سمت پشتیبانی قبلی برود تا آن را دوباره به عنوان مقاومت آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.