منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 16 درصد دیگر کاهش می یابد و پشتیبانی را در 0.068 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 16 درصد دیگر کاهش می یابد و پشتیبانی را در 0.068 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم پس از افت شدید بیش از 16 درصدی از آخرین ادغام، واکنش بالاتری نشان دهد. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا بخشی از ضرر را در آخر هفته به دست آورد و به دنبال ثبت یک بالاترین پایین تر دیگر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 16 درصد دیگر کاهش می یابد، پشتیبانی را در 0.068 دلار پیدا می کند.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت نزولی قوی معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 8.27 درصد و اتریوم بیش از 8.6 درصد از دست دادند. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با کاهش بیش از 11 درصدی، فروش بدتری را تجربه کرد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin پشتیبانی قبلی را مجدداً آزمایش می کند

DOGE/USD بین 0.06828 تا 0.07852 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 66 درصد افزایش به 999 دلار رسیده است. میلیون دلار، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.2 میلیارد دلار معامله می شود، که سکه را در رتبه 10 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده ردیابی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم حمایتی را در 0.068 دلار مشاهده کنیم که نشان می‌دهد فروش فعلی به پایان رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 16 درصد دیگر کاهش می یابد و پشتیبانی را در 0.068 دلار پیدا می کند
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در هفته گذشته پس از شکست اولیه در شکستن مقاومت 0.075 دلار، با حرکت صعودی قوی معامله شد. با این حال، گاوها تسلیم نشدند، که منجر به یک شکست قوی در آخر هفته گذشته شد.

بالاترین قیمت جدید در ابتدا روی 0.084 دلار تعیین شد، با افزایش بیشتر تقریباً به 0.09 دلار پس از یک بازگشت سریع. از آنجا، بازگشت به علامت 0.08 دلار نشان داد که پایین ترین سطح بالاتر دیگری تعیین می شود.

دیروز بهبودی دنبال نشد، زیرا فشار فروش در اواخر روز از سر گرفته شد. یک شبه، قیمت Dogecoin به سرعت از چندین سطح حمایت عبور کرد تا اینکه در ساعات گذشته به مرز 0.068 دلار رسید. از آن زمان، یک واکنش بالاتر شکل گرفته است، که نشان می دهد DOGE/USD در آستانه واکنش بالاتر در آخر هفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin صعودی است زیرا انتظار داریم پس از افت شدید در 24 ساعت گذشته، واکنش بالاتری نشان دهد. به احتمال زیاد، DOGE/USD به دنبال بازگشت به بالای 0.075 دلار خواهد بود و یک بالاترین پایین تر دیگر را ایجاد می کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.