منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 15 درصد افزایش یافت، افزایش بیشتر به سرعت رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 15 درصد افزایش یافت، افزایش بیشتر به سرعت رد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد شکست قوی بالاتر از بالاترین سطح قبلی و جهش سریع به مرز 0.085 دلار در طول روز بودیم. از آن زمان، DOGE/USD واکنش کمتری نشان داده است که نشان می‌دهد اصلاح در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 15 درصد افزایش یافت، صعود بیشتر به سرعت 1 را رد کرد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.25 درصد و اتریوم 1.09 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر نتایج نزدیکی داشتند، به جز Dogecoin که همچنان با 9 درصد افزایش معامله می‌شود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به بالاترین حد خود رسیده است

DOGE/USD در محدوده 0.07275 تا 0.08401 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 168 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 1.203 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 10.86 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE شمع رد عظیمی را تشکیل می دهد

نمودار 4 ساعته واکنش شدید مقاومت 0.085 دلاری را در ساعات گذشته نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد اوایل هفته آینده روند بازگشتی بیشتر به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 15 درصد افزایش یافت، افزایش بیشتر به سرعت رد شد
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در نیمه اول آگوست پس از رسیدن به مرز 0.075 دلار با یک جهش سریع در روز سه‌شنبه، با شکست مواجه شد. از آنجا، تلاش‌های بیشتری برای شکستن بالاتر در طول هفته انجام شد.

آخرین فشار بالاتر تنها یک واکنش خفیف را مشاهده کرد که به یکپارچگی تبدیل شد. از آنجا، گاوها در نهایت به اندازه کافی حرکت کردند تا اوایل صبح امروز بالاتر بروند.

روند صعودی بیشتر تا 0.085 دلار دنبال شد که در آن واکنش بلافاصله پایین تر مشاهده شد. به طور کلی، اقدام قیمت Dogecoin سیگنال قوی ای را ارسال کرده است که احتمالاً در روزهای آینده یک بازگشت قابل توجه به دنبال خواهد داشت و احتمالاً مقاومت قبلی 0.075 دلار را مجدداً به عنوان حمایت آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته یک جهش عظیم بالاتر و یک واکنش قوی کاهش یافته ایم. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا مجدداً حرکت کند و در اوایل هفته آینده به دنبال یک پایین‌تر دیگر باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot مراجعه کنید.