منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.30 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند ، سپس 0.33 دلار را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.30 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند ، سپس 0.33 دلار را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin برای امروز صعودی است.
  • DOGE/USD دیروز افزایش یافت.
  • DOGE شاهد افزایش سریع 0.30 دلار بود.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین امروز صعودی است چرا که بازار با جهش سریع قیمت 0.30 دلار دوباره آزمایش شد. از آنجا که روند نزولی دیگر به شدت رد شد ، انتظار داریم DOGE/USD در 24 ساعت آینده به سمت بالا حرکت کرده و تلاش کند تا مقاومت 0.33 دلاری بعدی را بدست آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.30 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند ، سپس 0.33 دلار را هدف قرار می دهد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کمی جهش صعودی معامله شد. بیت کوین 2/0.46 درصد افزایش یافته است ، در حالی که اتریوم تقریباً ثابت باقی مانده است و 0.03 درصد افزایش کمی داشته است. در همین حال ، سولانا (SOL) با کسب 15.71 درصد بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین پس از تجمع دیروز 0.30 دلار را مجدداً به عنوان حمایت مجدد بازپرداخت می کند

DOGE/USD در محدوده 0.3005 دلار – 0.3198 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39.71 درصد افزایش یافته است و در مجموع 2.83 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 40.12 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 8 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE بعدی 0.33 دلار را هدف گذاری می کند؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Dogecoin برای افزایش قیمت آماده می شود زیرا هرگونه نزولی بیشتر از 0.30 دلار رد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.30 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند ، سپس 0.33 دلار را هدف قرار می دهد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین طی هفته های گذشته با مشکل روبرو شده است. پس از صعود به 0.35 دلار در ماه گذشته ، یک تقویت قوی در 17 اوت رخ داد. DOGE/USD در حدود 20 درصد کاهش یافت و به 0.28 دلار رسید.

آنچه در پی آمد ، تلاش دیگری برای حرکت بالاتر در میانه ماه اوت بود. بالاترین سطح زیر 0.33 دلار تعیین شد و DOGE/USD را به پایین ترین سطح خود در 0.265 دلار رساند.

با این حال ، عملکرد قیمت Dogecoin از پشتیبانی 0.265 دلار شروع به بازیابی کرد. پایین ترین سطح 0.27 دلار در پایان ماه آگوست تعیین شد و از آن زمان تا کنون نیز به بالاترین سطح رسید. در حال حاضر ، DOGE/USD مجدداً پایین ترین سطح خود را تعیین می کند ، با 0.30 دلار به عنوان پشتیبانی ، که احتمالاً DOGE را در اواخر این هفته بالاتر خواهد برد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید در اوایل امروز پس از جهش کوتاه مدت به 0.30 دلار ، که در آن رد شد ، مشخص شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD طی 24 ساعت آینده بیشتر حرکت کرده و راه خود را تا مقاومت 0.33 دلار در آینده آغاز کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.