منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.075 دلار را مجدداً آزمایش می کند، آماده است تا بالاتر را ادامه دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.075 دلار را مجدداً آزمایش می کند، آماده است تا بالاتر را ادامه دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد بازگشت قوی و پایین ترین قیمت در 0.075 دلار بودیم. بنابراین، پایین‌ترین سطح قوی‌تر در مقاومت قبلی تعیین شده است و DOGE/USD آماده است تا در روزهای آینده به بالاترین سطح خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.075 دلار را مجدداً آزمایش می کند، آماده است تا بالاتر را ادامه دهد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.62 درصد کاهش یافت، در حالی که اتریوم 1.45 درصد کاهش یافت. در همین حال، بقیه بازار با نتایج مشابهی دنبال کردند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin مقاومت قبلی را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند

DOGE/USD در محدوده 0.07515 تا 0.08215 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 25.32 درصد کاهش یافته و در مجموع به 975 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 10.32 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده است تا بالاتر را ادامه دهد؟

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که قیمت Dogecoin به پایین‌ترین حد خود رسیده است، که نشان می‌دهد به زودی روند صعودی بیشتری در پی خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.075 دلار را مجدداً آزمایش می کند، آماده است تا بالاتر را ادامه دهد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در اکثر ماه اوت در زیر 0.075 دلار معامله شد. مقاومت قوی در 0.075 دلار ایجاد شد زیرا چندین رد در هفته های گذشته کمتر دیده شد.

با این حال، پس از اینکه در اواسط هفته گذشته بازنگری بیشتر دنبال نشد، DOGE/USD در نهایت شتاب کافی برای شکستن بالاتر را به دست آورد. دیروز یک جهش سریع افزایش یافت و DOGE را تا مرز 0.085 دلار رساند، که به این معنی است که یک بالاترین قوی بالاتر ثبت شده است.

از آنجا، Dogecoin با رد شدید پایین‌تر مواجه شد و در نتیجه یک شبه ردیابی مجدد انجام شد. حمایت در 0.075 دلار یافت شد که قبلاً مقاومت قوی بود، که نشان می‌دهد یک پایین‌ترین سطح بالاتر دیگر تعیین شده است و حرکت صعودی آماده بازگشت در روزهای آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد بازگشت قوی نسبت به مقاومت قبلی بودیم که در اوایل امروز حمایت پیدا شد. بنابراین، DOGE/USD آماده ادامه روند صعودی است و به دنبال شکستن بالاتر از 0.085 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot مراجعه کنید.