منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.061 دلار می شکند، به نظر می رسد یک شبه کاهش پیدا کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.061 دلار می شکند، به نظر می رسد یک شبه کاهش پیدا کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد شکسته شدن زیر حمایت 0.061 دلار و کاهش بیشتر در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً حتی پایین تر ادامه خواهد داد و در آینده به سمت حمایت 0.059 دلار حرکت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.061 دلار می شکند، به نظر می رسد یک شبه کاهش پیدا کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.69 درصد و اتریوم 1.74 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با اندکی کاهش قابل توجهی روبرو شد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نتوانست به بالای 0.061 دلار برگردد

DOGE/USD در محدوده 0.0603 تا 0.06247 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 33.02 درصد افزایش به 223 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE حتی پایین تر ادامه خواهد داد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که Dogecoin همچنان در حال آزمایش نزولی بیشتری است که احتمالاً منجر به کاهش دوباره یک شبه می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.061 دلار می شکند، به نظر می رسد یک شبه کاهش پیدا کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت Dogecoin طی هفته‌های گذشته پس از عقب‌نشینی قوی از نوسان 0.068 دلار، پشتوانه‌ای قوی را در بالای مرز 0.059 دلار ایجاد کرد. مقاومت بعداً در 0.063 دلار تعیین و مجدداً مورد آزمایش قرار گرفت و هدف مشخصی را تعیین کرد که باید قبل از افزایش بیشتر شکسته شود.

دوشنبه گذشته، DOGE/USD پشتیبانی 0.059 دلاری را دوباره آزمایش کرد و در نهایت به سرعت شروع به پیشرفت کرد. پس از یک جهش عظیم بالاتر، DOGE به مقاومت 0.067 دلار رسید و یک نوسان کمی پایین‌تر را ایجاد کرد. در اواخر هفته، یک برگشت دوگانه بالا شکل گرفت و به خرس‌ها اجازه داد تا دوباره قدرت را در دست بگیرند.

فروش قوی در اواخر هفته گذشته دنبال شد که باعث شد قیمت Dogecoin در حدود 0.061 دلار ادغام شود. معکوس نشد و باعث شد DOGE/USD حتی در اوایل صبح امروز کاهش بیشتری پیدا کند. از آنجایی که هیچ نشانه‌ای از واکنش بالاتر وجود ندارد، انتظار داریم فشار فروش یک شبه ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد شکست واضحی به زیر سطح حمایت 0.061 دلار بوده ایم و هنوز هیچ نشانه ای از بهبودی وجود ندارد. به احتمال زیاد، DOGE/USD یک شبه حتی پایین تر ادامه خواهد داد و به دنبال آزمایش مجدد حمایت اصلی 0.059 دلار در اواخر هفته خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.