منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتری پیدا می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتری پیدا می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد بودیم که آزمایش مجدد حمایت قبلی منجر به واکنش به مقاومت 0.06 دلار شد. با این حال، DOGE/USD از قبل سرعت پیشرفت خود را کاهش داده است، که نشان می‌دهد به زودی یک بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگر ثبت خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتری پیدا می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.9 درصد و اتریوم 5.7 درصد از دست دادند. در همین حال، ریپل (XRP) 11.8 درصد افزایش یافت و بهترین عملکرد روز بود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نتوانست 0.056 دلار را بشکند

DOGE/USD در محدوده 0.05638 تا 0.06048 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 64.2 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 407.43 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.86 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده می شود تا پایین تر ادامه دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش فشار خرید در ساعات گذشته باشیم، که نشان می‌دهد به زودی یک بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگر تنظیم می‌شود و DOGE از آنجا پایین‌تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE 0.06 دلار را دوباره آزمایش می کند، یک شبه کاهش بیشتری پیدا می کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین پس از افت سریع 10 درصدی در ابتدای هفته، طی روزهای گذشته کاهش شدیدی را تجربه کرده است. DOGE/USD پشتیبانی را در 0.056 دلار پیدا کرد که نشان می‌دهد احساسات کلی بازار همچنان بسیار نزولی است.

از آنجا، DOGE به سرعت به 0.06 دلار بازگشت، جایی که یک بار دیگر یک بالاترین واضح پایین تر ثبت شد، که بیشتر احساسات نزولی را تأیید کرد. تثبیت در اواخر هفته دنبال شد زیرا بازار بلاتکلیف بود تا اینکه اواخر دیروز رد دیگری برای صعود صورت گرفت.

یک شبه، قیمت Dogecoin تا حد حمایت 0.056 دلار افزایش یافت، جایی که واکنش بالاتر مشاهده شد زیرا فروشندگان هنوز به اندازه کافی قوی نبودند. در نتیجه، DOGE/USD یک بار دیگر بازگشت کرد و در حال حاضر به نظر می‌رسد یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر، احتمالاً قبل از تلاش دیگری برای شکستن دنبال‌های پایین‌تر در روزهای بعد، ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد بازگشت از حمایت 0.056 دلار و واکنش به مقاومت 0.06 دلار هستیم. بنابراین، ما انتظار داریم که یک بالاترین پایین‌تر دیگر یک شبه ثبت شود، که راه را برای کاهش بیشتر DOGE/USD در بقیه هفته باز می‌کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.