منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE یک بالاترین قیمت دیگر را در 0.069 دلار تعیین می کند، یک شبه کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE یک بالاترین قیمت دیگر را در 0.069 دلار تعیین می کند، یک شبه کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک رکورد پایین تر دیگر در سطح 0.069 دلار با حرکت کم بودیم. به احتمال زیاد این امر باعث می شود DOGE/USD یک شبه کاهش یابد و منجر به شروع منفی هفته آینده شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE یک بالاترین قیمت دیگر را در 0.069 دلار تعیین می کند، یک شبه کاهش می یابد؟  1

نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.45 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 6.93 درصد افزایش یافت و یکی از بهترین عملکردها در آن روز بود. Dogecoin (DOGE) تنها با افزایش جزئی 2.91 درصدی به دنبال آن بود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin بالاترین قیمت محلی قبلی را دوباره آزمایش می کند

DOGE/USD بین 0.06628 تا 0.06885 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 17.38 درصد کاهش یافته و در مجموع به 366.6 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE دوباره در حال چرخش است

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم مقاومت 0.69 دلاری را ببینیم که نشان می‌دهد یک بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگر تنظیم شده است و خرس‌ها آماده هستند تا اوایل هفته آینده کنترل شوند.

DOGE یک بالاترین قیمت دیگر را در 0.069 دلار تعیین می کند، یک شبه کاهش می یابد؟

نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در ابتدای هفته با حرکت صعودی قوی معامله شد، زیرا نوسان قبلی در 0.073 دلار با حرکت قوی شکسته شد. اوج نوسانی جدید بلافاصله پس از آن به 0.077 دلار رسید و پس از آن در روز چهارشنبه شاهد بازگشت گسترده بودیم.

از آنجا، DOGE/USD به سرعت بازگشت و یک بالاترین محلی پایین تر را در 0.071 دلار تعیین کرد، که نشان می دهد که می توان انتظار اصلاح بیشتری را در اواخر هفته داشت. در واقع نزولی بیشتر بعداً به وجود آمد زیرا دیروز DOGE حتی بیشتر از آن در مارک 0.066 دلار حرکت کرد.

پس از آن، یک بار دیگر روند صعودی افزایش یافت که منجر به مقاومت 0.069 دلار شد. از زمانی که به این رقم رسیده است، قیمت Dogecoin در بیشتر ساعات امروز به سمتی معامله می‌شود که نشان می‌دهد به زودی بازگشتی در راه است.

زمانی که حرکت نزولی از سر گرفته شد، ما انتظار داریم که حمایت بعدی 0.065 دلار به زودی به دست آید. علاوه بر این، DOGE/USD احتمالاً یک بالاترین سطح محلی پایین‌تر دیگر را ثبت می‌کند و اواخر هفته آینده کاهش می‌یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد یک روند بازگشتی ثابت در روزهای گذشته و یک مجموعه پایین تر محلی بودیم. بنابراین، خرس‌ها آماده هستند تا یک شبه بازار را پایین بیاورند، که می‌تواند منجر به حمایت بعدی در اوایل هفته آینده در 0.065 دلار شود.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.