منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پویایی صعودی را در 0.0749 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پویایی صعودی را در 0.0749 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین برای 22 دسامبر 2022، ارز دیجیتال میم را به دنبال حرکت فزاینده در 48 ساعت گذشته نشان می دهد. قیمت از 0.0704 دلار به 0.0750 دلار در 20 دسامبر 2022 افزایش یافت. Dogecoin امروز حرکت مثبتی به دست آورد و ارزش خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت نزولی خود ادامه می دهد و در زمان نگارش این مقاله 0.0749 دلار است.

قیمت Dogecoin امروز 0.0749 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1.38 میلیارد دلار، ارزش بازار 9.93 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 1.21 درصد است. قیمت DOGE در 24 ساعت گذشته 2.39 درصد افزایش یافته است. دوج کوین در 8 می 2021 به بالاترین قیمت خود رسید، زمانی که در بالاترین قیمت خود یعنی 0.738595 دلار معامله می شد. کمترین قیمت از زمان ATH آن 0.049701 دلار (پایین ترین دوره) بود. بالاترین قیمت DOGE از زمان آخرین چرخه پایین 0.156883 دلار (بالاترین چرخه) بود. پیش بینی قیمت Dogecoin در حال حاضر نزولی است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOGE/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین بازار را به دنبال یک حرکت مثبت نشان می دهد، با نوسانات بازار که وارد یک حرکت بسته شده و در نتیجه بازار را سفت می کند. این باعث می شود که قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد تجربه تغییرات بی ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، قیمت بالای کریپتوکارنسی 0.0749 دلار است، در حالی که قیمت باز ارز دیجیتال 0.0746 دلار است. برعکس، قیمت پایین DOGE در 0.0746 دلار با تغییر 0.41 درصد و قیمت بسته 0.0749 دلار موجود است.

به نظر می رسد DOGE/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد قیمت به سمت باند حمایت حرکت می کند و تلاش می کند روند فعلی را معکوس کند. با بسته شدن نوسانات، این امر می تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می کند و فضای بیشتری برای فعالیت های بیشتر برای گاوها فراهم می کند.

تصویر 444
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 است، که نشان‌دهنده یک عدد کم‌ارزش‌شده برای DOGE است که در زیر منطقه خنثی پایین‌تر قرار می‌گیرد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار و فعالیت‌های خرید غالب است که نشان‌دهنده افزایش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 7 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار با کاهش نوسانات، یک حرکت نزولی را دنبال می کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که بازار در حال گذراندن یک حرکت بسته است که نشان‌دهنده انفجارهای آتی نوسانات است. این باعث می شود که قیمت DOGE در وضعیت فعلی خود کمتر مستعد تغییر در هر دو حالت باشد. قیمت بالای DOGE 0.0773 دلار است، در حالی که قیمت باز DOGE در 0.0760 دلار وجود دارد. برعکس، قیمت پایین DOGE با تغییر 1.38- درصد و قیمت بسته 0.0749 دلار در 0.0744 دلار است.

به نظر می رسد دوج کوین از یک حرکت نزولی پیروی می کند و قیمت DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند. حرکت نزولی نشان دهنده یک بازار رو به کاهش برای ارز دیجیتال میم است. قیمت تلاش می کند تا به زودی با گروه پشتیبانی روبرو شود. اگر آنها ملاقات کنند، بازار پویایی بازار را شکسته و معکوس خواهد کرد.

تصویر 445
نمودار قیمت 7 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال میم است. دوج کوین به دنبال یک حرکت رو به کاهش در منطقه پایدار سقوط می کند. کاهش در امتیاز RSI نشان دهنده تسلط فعالیت های فروش و حرکت به سمت پویایی نزولی بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت رو به کاهش نشان می دهد و پتانسیل را به سمت افراط منفی نشان می دهد. با این حال، به دلیل حرکت قیمت به سمت حمایت، بازار پتانسیل عظیمی برای بازگشت در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت Dogecoin فراتر از انتظار کمک کنند.