منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پشتیبانی 0.69 دلار را می شکند، سپس به سرعت به 0.065 دلار کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پشتیبانی 0.69 دلار را می شکند، سپس به سرعت به 0.065 دلار کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش مداوم و شکست از 0.069 دلار بودیم. بنابراین، DOGE/USD اکنون آماده کاهش بیشتر است و به دنبال افزایش حمایت بعدی 0.065 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پشتیبانی 0.69 دلار را می شکند، سپس به سرعت به 0.065 دلار کاهش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.24 درصد و اتریوم بیش از 4.5 درصد کاهش یافت. در همین حال، بیشتر آلتکوین های برتر اندکی بیشتر کاهش یافتند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin اصلاح را آغاز می کند

DOGE/USD بین 0.06719 تا 0.07113 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در روز گذشته است. حجم معاملات در مجموع 489.4 میلیون دلار است که نسبت به دیروز 6.96 درصد کاهش داشته است. ارزش کل بازار در حدود 8.975 میلیارد دلار معامله می شود که سکه را در رتبه 10 قرار می دهد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: بعدی DOGE 0.065 دلار را هدف قرار می دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد افزایش فشار فروش با تسلیم شدن گاوها باشیم، که نشان می‌دهد روند نزولی بیشتری یک شبه به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پشتیبانی 0.69 دلار را می شکند، سپس به سرعت به 0.065 دلار کاهش می یابد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin در پایان هفته گذشته یک نوسان واضح پایین تر را ایجاد کرده است. پس از چند روز رالی، DOGE/USD به 0.0745 دلار افزایش یافت که در مدت کوتاهی واکنش سریعی مشاهده شد.

بازگشت مجدد به 0.069 دلار یک پایین‌ترین سطح محلی کمی بالاتر را ایجاد کرد، که نشان می‌دهد ممکن است در آخر هفته روند صعودی بیشتری آزمایش شود. با این حال، حرکت صعودی ضعیف بود و هر حرکت صعودی بیشتر به سرعت رد شد.

از آنجا، قیمت Dogecoin کاهش یافت و شروع به شکستن از 0.69 دلار کرد. پس از ناکامی در انجام این کار در ابتدا، یک تثبیت جزئی شکل گرفت تا زمانی که یک جهش سریع پایین تر در ساعات گذشته، پایین ترین سطح محلی را تأیید کرد.

بنابراین، DOGE/USD اکنون آماده کاهش بیشتر است. هدف بعدی حمایت 0.065 دلاری است که احتمالاً در اواخر هفته نیز شکسته خواهد شد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان انتظار داشت که پایین‌ترین سطح قبلی یعنی 0.06 دلار تا پایان هفته دوباره آزمایش شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد بازگشت ثابت به سمت نزولی در آخر هفته و کاهش قیمت محلی در ساعات گذشته بودیم. این بدان معنی است که DOGE/USD آماده کاهش حتی کمتر و به سمت حمایت 0.065 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.