منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از یک روند نزولی سریع، پشتیبانی حدود 0.07091 دلار را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از یک روند نزولی سریع، پشتیبانی حدود 0.07091 دلار را پیدا کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که قیمت ها در 24 ساعت گذشته 4.41 درصد کاهش یافته است. به نظر می رسد فشار فروش همچنان ادامه داشته باشد زیرا به نظر می رسد بازار عمومی در حال و هوای یکپارچگی است. قیمت ها در حال حاضر پشتیبانی را در حدود 0.07091 دلار آزمایش می کنند که منطقه پشتیبانی فوری است. اگر قیمت ها به زیر این سطح بسته شوند، روند نزولی در بازار را تایید می کند. در زمان نگارش این مقاله، DOGE با قیمت 0.07091 دلار معامله می شود و بر اساس داده های CoinMarketCap در حال حاضر حجم معاملاتی معادل 666,625,932 دلار در 24 ساعت گذشته دارد.

قیمت ها در یک روند نزولی مستمر معامله می شوند زیرا قیمت ها از اوج 0.0.0782 دلار به پایین 0.07091 دلار شیب دارند. روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر خطوط حمایت قبلی معامله می شوند. مرحله ادغام در حال انجام است زیرا قیمت ها در حال آزمایش منطقه حمایت فوری هستند. با این حال، تسلط بر بازار DOGE در حال حاضر 0.13 درصد با ارزش کل بازار 9 میلیارد دلار طبق CoinMarketCap است.

تحلیل قیمت 1 روزه DOGE/USD در نمودار روزانه: روند نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای نمودار روزانه DOGE/USD نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر روند نزولی داشته اند. قیمت ها در یک روند نزولی معامله می شوند زیرا قیمت ها به زیر خطوط حمایت قبلی کاهش یافته است. گاوها باید جای پای خود را بالاتر از 0.0782 دلار ایجاد کنند تا نشان دهنده معکوس شدن روند باشد. اگر قیمت ها زیر این سطح باقی بماند، احتمالاً روند نزولی ادامه خواهد داشت.

تصویر 399
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD، منبع: TradingView

روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر خطوط حمایت قبلی معامله می شوند. میانگین متحرک نیز در یک متقاطع نزولی قرار دارند زیرا میانگین متحرک ساده 50 روزه از میانگین متحرک ساده 200 روزه عبور کرده است. این یک سیگنال نزولی است و نشان می دهد که قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک به کاهش خود ادامه دهند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 43.45 است که در منطقه اشباع فروش قرار دارد. این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک شاهد افزایش اصلاحی باشند. با این حال، نوسانات بازار در نمودار 1 روزه پایین است و این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی است زیرا باندهای بولینگر باریک هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار 4 ساعته برای DOGE/USD نشان می دهد که قیمت ها از آخرین جلسه معاملاتی دیروز روند نزولی داشته اند. با این حال، گاو در هفته قبل بازار را تحت کنترل داشت، زیرا قیمت ها افزایش یافت و به بالاترین سطح 0.094 دلار رسید. با شروع حرکت نزولی برای کنترل بازار، قیمت ها در یک روند نزولی مستمر بوده اند.

تصویر 398
نمودار قیمت DOGE/USD1 روزه، منبع: TradingView

میانگین متحرک در یک متقاطع نزولی قرار دارند زیرا میانگین متحرک ساده 50 روزه از میانگین متحرک ساده 200 روزه عبور کرده است.

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 32.07 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد. این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک شاهد افزایش اصلاحی باشند. با این حال، نوسانات بازار در نمودار 4 ساعته پایین است و این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد، باند بالایی بولینگر در 0.0813 دلار و باند پایین در 0.0.0722 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که روند بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها زیر سطوح حمایت قبلی معامله می شوند. مرحله ادغام در حال انجام است و در صورت نزولی بودن شرایط عمومی بازار، کاهش بیشتر قیمت ها انتظار می رود. پیش‌بینی می‌شود قبل از ظهور خریداران برای بالا بردن قیمت‌ها، کاهش بیشتری پیش‌بینی شود.