منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از جهش سریع در روز دوشنبه به 0.24 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از جهش سریع در روز دوشنبه به 0.24 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است.
  • روز گذشته روند نزولی DOGE/USD ادامه داشت.
  • در حال حاضر پشتیبانی جزئی 0.24 دلار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا دیروز پس از جهش قوی در روز دوشنبه ، شاهد افزایش شدید بودیم. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD در 24 ساعت آینده کاهش یابد زیرا نزولی بیشتر باید آزمایش شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از جهش سریع در روز دوشنبه به 0.24 دلار افزایش می یابد
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین ، رهبر بازار 3.09 درصد ، در حالی که اتریوم 1.8 درصد رشد کرد. در همین حال ، دوج کوین با کاهش 1.7 درصدی با اندکی حرکت نزولی معامله شد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به 0.24 دلار افزایش می یابد ، یک شبه بالای آن تثبیت می شود

DOGE/USD در محدوده 0.2407 دلار – 0.2483 دلار معامله می شود که نشان دهنده بی ثباتی پایین در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 75.21 درصد کاهش یافته و در مجموع 1.23 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 32.2 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به زیر 0.24 دلار حرکت می کند؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت دوج کوین را امروز بیش از 0.24 دلار ثابت کنیم ، زیرا فشار فروش دیروز کاهش قابل توجهی را متوقف می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از جهش گسترده در روز دوشنبه به روند خود ادامه می دهد
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمتی Dogecoin در آغاز ماه قوی بود. پس از ایجاد یک نوسان عمده در پایین 1.95 دلار در یکپارچگی بیش از یک هفته ، افزایش قیمت از 1 اکتبر آغاز شد.

DOGE/USD در نهایت به 0.27 دلار رسید و در نتیجه در هفته بعد روند کندی را طی کرد. پایین ترین سطح در 13 اکتبر در حدود 0.22 دلار تعیین شد. از آنجا ، دوج به آرامی در هفته گذشته معامله شد و زیر 0.24 دلار تثبیت شد.

در روز دوشنبه ، قیمت دوج کوین شاهد جهش قوی بود و به سرعت به بالاترین سطح قبلی 0.272 دلار رسید. با این حال ، حرکت صعودی بیشتر ادامه پیدا نکرد و دیروز به 0.24 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا از روز دوشنبه که جهش سریع تری مشاهده شد ، شاهد کاهش شدید بودیم. از آن زمان ، DOGE/USD به 0.24 دلار افزایش یافته است ، جایی که تثبیت کمی ایجاد شده است ، در حال حاضر از نزول بیشتر جلوگیری می کند.

در حالی که منتظر حرکت Fantom هستید ، راهنمای ما را در مورد کیف های LTC ، کیف های Gero و کیف های DeFi بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.