منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از تصاحب صعودی ارزش را 3٪ افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از تصاحب صعودی ارزش را 3٪ افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 2 سپتامبر 2022، ارز دیجیتال میم را به دنبال یک حرکت مثبت در 72 ساعت گذشته نشان می دهد. قیمت از 0.0631 دلار به 0.0600 دلار در 31 آگوست 2021 کاهش یافت. Dogecoin روز بعد حرکت مثبتی به دست آورد و ارزش خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و در زمان نگارش این مقاله در 0.0625 دلار است.

Dogecoin در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 279,906,778 دلار و ارزش بازار زنده 8,303,482,476 دلار 2.54 درصد رشد داشته است و DOGE در حال حاضر در رتبه 11 قرار دارد. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل اخیر قیمت نشان می دهد که هزینه DOG به سمت مقاومت حرکت می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تحلیل قیمت دوج کوین بازار را به دنبال یک حرکت مثبت نشان می دهد که نوسانات بازار وارد فشار شده و در نتیجه بازار را بسته است. این باعث می شود که قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد تجربه تغییرات بی ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در 0.0636 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای DOGE است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0604 دلار است که نشان دهنده قوی‌ترین پشتیبانی برای ارز دیجیتال میم است.

به نظر می رسد DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی است. به نظر می رسد قیمت به سمت مقاومت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. با بسته شدن نوسانات، این امر می تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می کند و فضای بیشتری برای فعالیت های بیشتر برای گاوها فراهم می کند.

تصویر 22
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 50 وجود دارد که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای DOGE است که در ناحیه خنثی پایینی سقوط می کند. به نظر می رسد امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار و تسلط بر فعالیت خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin به مدت 24 ساعت: خرس ها بر DOGE تسلط دارند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار با نوسانات در حال افزایش، حرکت فزاینده ای را دنبال می کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که بازار در حال حرکت در حال گشایش است که نشان‌دهنده نوسانات آتی است. این باعث می شود که قیمت DOGE بیشتر مستعد تغییر در هر دو حالت باشد. حد بالایی باند بولینگر در 0.0835 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0547 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOGE است.

به نظر می رسد دوج کوین از یک حرکت نزولی پیروی می کند و قیمت DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند. حرکت نزولی نشان دهنده یک بازار رو به کاهش برای ارز دیجیتال میم است. قیمت تلاش می کند تا میانگین متحرک را برآورده کند. اگر آنها ملاقات کنند، بازار پویایی بازار را شکسته و معکوس خواهد کرد.

تصویر 23
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. Dogecoin در منطقه خنثی پایین، به دنبال یک حرکت صعودی خفیف سقوط می کند. افزایش امتیاز RSI نشان دهنده تسلط فعالیت خرید و حرکت به سمت ثبات است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت نزولی متزلزل نشان می‌دهد که پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل عظیمی را برای تغییر در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت Dogecoin فراتر از انتظار کمک کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.