منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از افزایش 0.31 دلار به بالاترین سطح خود می رسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از افزایش 0.31 دلار به بالاترین سطح خود می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان دهنده حرکت صعودی امروز است.
  • DOGE/USD دیروز حدود 0.31 دلار پشتیبانی پیدا کرد.
  • دوج کوین آماده است تا قیمت بعدی خود را به 0.375 دلار برساند.

تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز صعودی است زیرا دیروز با جهش سریع و رد 0.31 دلار به پایین ترین سطح خود رسید. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD طی 24 ساعت آینده معاملات خود را با قیمت بیشتری آغاز کرده و مسیر خود را به سمت مقاومت بعدی 0.375 دلار آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از افزایش 0.31 دلار به بالاترین سطح خود می رسد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در حالی که خرس ها یک شبه سرعت خود را در دست گرفتند ، در حالت منفی قرار گرفت. ارزش بیت کوین و اتریوم به ترتیب 1.11 و 0.97 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Dogecoin (DOGE) با از دست دادن 5.53 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به پایین ترین حد خود در حدود 0.31 دلار رسید

DOGE/USD در محدوده 0.3079 دلار – 0.3403 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با افت شدید 29.72 درصدی روبرو شده است و در مجموع 5.9 میلیارد دلار است. در همین حال ، سرمایه کل بازار حدود 41/83 میلیارد دلار است و این ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه 7 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای تجمع دیگری آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم ببینیم که قیمت دوج کوین همچنان پایه ای را تعیین می کند که از آن می توان در اواخر این هفته افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از افزایش 0.31 دلار به بالاترین سطح خود می رسد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین از آخرین نوسان پایین در حدود 0.20 دلار تقریبا 80 درصد افزایش یافته است در حالی که از صعود قابل توجه قبلی در حدود 0.29 دلار عبور کرده است. آنچه در پی آن بود ، افزایش 0.35 دلار بود ، جایی که DOGE/USD در پانزدهم آگوست مقاومت کرد.

از قیمت 0.35 دلار ، قیمت Dogecoin معکوس شد و سریع به مرز 0.31 دلار رسید ، جایی که میانگین آبی متحرک 100 ساعته پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد. در طول شب DOGE دوباره شروع به حرکت بالاتر کرد ، اگرچه هنوز نتوانست به نوسان قبلی بالا برسد.

این پیشرفت قیمت نشان می دهد که DOGE/USD هنوز باید پایه ای را برای حرکت بالاتر از آن تشکیل دهد. با این حال ، حرکت صعودی چند هفته ای باید Dogecoin را به بالاترین سطح خود در روزهای بعد برساند ، با مقاومت 0.375 دلار به عنوان هدف بعدی قیمت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین در روزهای آتی صعودی است زیرا دیروز کمترین سطح جدید تعیین شد. در حال حاضر ، DOGE/USD خود را برای حرکت مجدد آماده می کند و احتمالاً منجر به صعود مجدد به مقاومت بعدی در حدود 0.375 دلار می شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین بازار NFT را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.