منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از افزایش صعودی به 0.09694 دلار یک افزایش مثبت ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پس از افزایش صعودی به 0.09694 دلار یک افزایش مثبت ایجاد می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 11 دسامبر 2022، نشان می‌دهد که بازار یک حرکت صعودی را دنبال می‌کند و حرکت رو به رشدی را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده مثبت بودن بازار DOGE است. قیمت Dogecoin طی چند ساعت گذشته با حمایت 0.09626 دلار صعودی باقی مانده است و مقاومت جفت DOGE/USD در حال حاضر روی 0.09736 دلار است. قیمت فعلی Dogecoin 0.09694 دلار است که حجم معاملات آن 215,201,740 دلار است. دوج کوین در 24 ساعت گذشته 0.22 درصد افزایش یافته است. Dogecoin در حال حاضر با ارزش بازار زنده 12,860,762,624 دلار در رتبه هشتم قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت DOGE مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر 0.0986 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0957 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای DOGE است.

تصویر 202
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 44.07 است، که نشان می دهد بازار بیش از حد خرید است و گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. به نظر می رسد قیمت DOGE بیش از قیمت در حال حرکت است. خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال (قرمز) قرار دارد که نشان دهنده حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت DOGE/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بیشتر بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: احساس صعودی قوی ایجاد می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin آشفتگی بازار را پس از افزایش صعودی نشان می دهد، که نشان می دهد قیمت Dogecoin در حال تبدیل شدن به تغییرات قابل تغییر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 0.111 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0805 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای DOGE است.

تصویر 201
قیمت 1 روزه DOGE/USD، منبع: TradingView

رنگ سبز هیستوگرام نشان دهنده احساسات مثبت فعلی MACD است. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی ضعیفی را نشان می دهد، همانطور که ارتفاع متوسط ​​هیستوگرام نشان می دهد. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت صعودی در حال کاهش است و نشان می دهد که فشار خرید کاهش یافته است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 56.27 معامله شده است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

برای نتیجه‌گیری تحلیل قیمت Dogecoin، تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که به‌طور قابل‌توجهی فضای بیشتری برای اقدام در جهت مثبت وجود دارد، زیرا ارز دیجیتال روند صعودی را دنبال می‌کند. علاوه بر این، به نظر می رسد که بازار در حال حاضر در جهت مثبتی حرکت می کند، زیرا توانایی رسیدن به یک افراطی صعودی را دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم