منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پایین ترین سطح قبلی 0.058 دلار را مجدداً آزمایش می کند، برای فروش بیشتر آماده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پایین ترین سطح قبلی 0.058 دلار را مجدداً آزمایش می کند، برای فروش بیشتر آماده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد افت شدیدی از پشتوانه قبلی 0.058 دلار و پایین ترین سطح جدید در 0.056 دلار در حال حاضر بوده ایم. از آنجا، DOGE/USD به سرعت عقب نشینی کرد و به پایین ترین سطح قبلی واکنش نشان داد، که نشان می دهد فروش به زودی باید ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پایین ترین سطح قبلی 0.058 دلار را مجدداً آزمایش می کند، برای فروش بیشتر آماده است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.28 درصد و اتریوم بیش از 4 درصد از دست دادند. بقیه آلت کوین های برتر با نتایج بدتری دنبال شده اند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin پایین ترین سطح خود را در 0.056 دلار تعیین می کند.

DOGE/USD در محدوده 0.05618 تا 0.06004 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 81.27 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 360.34 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.62 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE از 0.058 دلار عبور نمی کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم قیمت Dogecoin را ببینیم که واکنشی پایین‌تر نشان می‌دهد، که احتمالاً نشان‌دهنده نزول بیشتر به زودی خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE پایین ترین سطح قبلی 0.058 دلار را مجدداً آزمایش می کند، برای فروش بیشتر آماده است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین در هفته گذشته با فشار فروش قوی معامله شد. پس از اولین کاهش از مقاومت 0.065 دلار، DOGE/USD به سرعت تا سقف 0.058 دلار کاهش یافت.

بهبودی در اواخر هفته با رالی تا سقف 0.0625 دلار دنبال شد. با این حال، حرکت صعودی به همین جا خاتمه یافت، به این معنی که یک اوج واضح پایین تر تعیین شد. در نتیجه، DOGE به زیر 0.061 دلار بازگشت و پس از یک شبه تا امروز، افت شدید کاهش یافت.

قیمت Dogecoin بیش از 10 درصد از دست داد تا زمانی که پشتیبانی در 0.56 دلار پیدا شد. از آنجا، DOGE/USD یک واکنش سریع بالاتر را برای آزمایش مجدد پایین‌های قبلی به عنوان مقاومت ارسال کرده است. در حال حاضر، مقاومت پابرجاست و نشان می دهد که فروش بیشتر باید به زودی از سر گرفته شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک آزمایش مجدد سریع حمایت قبلی به عنوان مقاومت و افزایش بیشتر در ساعات گذشته بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD یک شبه حتی بیشتر از این کاهش پیدا کند، احتمالاً به دلیل اینکه پایین ترین سطح تازه تعیین شده مجدداً آزمایش خواهد شد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.