منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان به حرکت خود ادامه می دهد، پشتیبانی در 0.26 دلار یافت می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان به حرکت خود ادامه می دهد، پشتیبانی در 0.26 دلار یافت می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است.
  • DOGE/USD پس از عبور از 0.28 دلار به روند صعودی خود ادامه داد.
  • Dogecoin در حال حاضر پشتیبانی 0.26 دلار را آزمایش می کند.

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا یک شبه نزولی بیشتر مشاهده شد که منجر به حمایت بعدی در 0.26 دلار شد. اگر پشتیبانی بتواند DOGE/USD را از نزولی بیشتر نگه دارد، انتظار داریم که یک معکوس به دنبال داشته باشد، تا آن زمان، ما فرض می کنیم که نزولی بیشتری در پی خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان به حرکت خود ادامه می دهد، پشتیبانی در 0.26 دلار یافت می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شد. بیت کوین 1.7 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 2.46 درصد کاهش یافت. در همین حال، Dogecoin با افت 6 درصدی در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin پس از عبور از 0.28 دلار کاهش می یابد

DOGE/USD در محدوده 0.2589 تا 0.2812 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 10 درصد کاهش یافته و در مجموع به 3.47 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 34.2 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه نهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE پشتیبانی 0.26 دلار را پیدا می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم برخی واکنش‌های اولیه را در 0.26 دلار مشاهده کنیم، زیرا قیمت Dogecoin به نظر می‌رسد در نهایت به پایین‌ترین سطح خود برسد و به اصلاح چند روزه پایان دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان به حرکت خود ادامه می دهد، پشتیبانی در 0.26 دلار یافت می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin در این هفته شاهد نوسانات شدید بود. پس از یک جهش قوی در روز چهارشنبه، پایین ترین نوسان جدید در 0.22 دلار تعیین شد. از آنجا، یک رالی عظیم دنبال شد که از نوسان قبلی عبور کرد و بالاترین قیمت جدید را در 0.34 دلار ثبت کرد.

از آن زمان، DOGE/USD نتوانسته است به سمت بالاتر حرکت کند، زیرا پس از تلاش دیگری برای حرکت بالاتر، صعودی بیشتر به شدت رد شد. در روز جمعه، علامت 0.28 حمایتی را ارائه کرد و یک تثبیت جزئی شکل گرفت.

با این حال، دیروز یک فشار دیگر کاهش یافت که منجر به تست 0.26 دلار در یک شب شد. امروز، به نظر می رسد که قیمت اتریوم دوباره کاهش یابد زیرا خرس ها بازار را به مرز 0.26 دلار بازگردانده اند.

به احتمال زیاد، ما شاهد کاهش DOGE/USD خواهیم بود زیرا حرکت نزولی همچنان قوی است. با این حال، اگر 0.26 دلار از صعود بیشتر جلوگیری کند، می‌توانیم در اوایل هفته آینده دوباره شاهد حرکت صعودی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا احتمالاً شاهد کاهش بیشتر زیر 0.26 دلار خواهیم بود. با این حال، اگر DOGE/USD به پایین‌تر ادامه ندهد، می‌توانیم شاهد پایین‌ترین سطح بالاتری در اواخر امروز باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.