منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالای 0.25 دلار است و به آرامی به تثبیت ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالای 0.25 دلار است و به آرامی به تثبیت ادامه می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است.
  • DOGE/USD دیروز پشتیبانی 0.25 دلار را پیدا کرد.
  • احتمالاً امروز موارد صعودی بیشتری آزمایش می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا دیروز شاهد کاهش قیمت بالاتر در 0.25 دلار بودیم که منجر به تثبیت بالای سطح حمایت شد. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در 24 ساعت آینده به روند صعودی خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالای 0.25 دلار است و به آرامی به تثبیت 1 ادامه می دهد.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی خفیفی معامله شد. بیت کوین تنها 0.02 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 0.64 درصد افزایش یافت. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر با حدود 1 تا 3 درصد افزایش، دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین پس از تست حمایت 0.25 دلاری به تجارت خود ادامه می دهد.

DOGE/USD در محدوده 0.2495 تا 0.2606 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 28.09 درصد کاهش یافته و در مجموع به 1.19 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 34.14 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE در مرحله بعد صعودی را آزمایش می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد تثبیت قیمت Dogecoin امروز باشیم، زیرا گاوها احتمالاً برای یک فشار بالاتر آماده می‌شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالای 0.25 دلار است و به تثبیت ادامه می دهد.
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Dogecoin شاهد بازگشت حرکت نزولی در این هفته بوده است. پس از صعود قوی به 0.34 دلار در 28 اکتبر، DOGE/USD در ابتدای نوامبر حمایت 0.25 دلار را پیدا کرد.

روز دوشنبه یک تست قوی صعودی دنبال شد که منجر به افزایش قیمت به 0.2973 دلار شد. از آنجا، DOGE دوباره معکوس شد، به سمت حمایت 0.25 دلار برگشت و به طور خلاصه در 10 نوامبر از آن عبور کرد.

از آن زمان به بعد، قیمت Dogecoin بالاترین سطح پایین تری را ثبت کرده است، در حالی که علامت 0.25 دلاری دیروز مانع از نزول بیشتر شد، که نشان دهنده تثبیت در یک محدوده فزاینده محدودتر است. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD یا در آخر هفته یک افزایش مجدد داشته باشد یا به تثبیت در اطراف سطوح قیمت فعلی ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin برای امروز صعودی است زیرا شاهد بودیم که حمایت 0.25 دلاری دیروز مانع از نزول بیشتر شد که منجر به واکنش خفیف بالاتر شد. به احتمال زیاد DOGE/USD قبل از تلاش برای افزایش مجدد در ساعات بعدی، به تثبیت ادامه خواهد داد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.