منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، به نظر می رسد 0.065 دلار شکسته شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، به نظر می رسد 0.065 دلار شکسته شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد افزایش مقاومت 0.0625 دلار و افزایش بیشتر در طول روز بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً حتی بالاتر رفته و در مرحله بعدی به سمت علامت 0.065 دلار پیش خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، به نظر می رسد 0.065 دلار شکسته شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.88 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 6 درصد رشد کرد. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین همچنان بالاتر است

DOGE/USD در محدوده 0.06175 تا 0.06426 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات تنها 3.23 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 371.8 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.46 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هشتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده ادامه بالاتر است؟

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که روند قیمت Dogecoin به معاملات بالاتر ادامه می‌دهد، که نشان می‌دهد در مرحله بعدی شکسته‌ای بالاتر از مقاومت 0.065 دلاری خواهد آمد.

DOGE همچنان بالاتر می رود، به نظر می رسد 0.065 دلار شکسته شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin در اوایل این هفته کاهش شدیدی را تجربه کرد زیرا پایین‌ترین قیمت‌های جدید به آرامی آزمایش شدند. پس از آخرین جهش کاهشی در روز چهارشنبه، DOGE/USD به سرعت از مرز 0.058 دلار جهش کرد و یک نوسان واضح بالاتر را به پایین ثبت کرد.

از آنجا، مقاومت قبلی در 0.0625 دلار اواخر دیروز بازپس گرفته شد و DOGE/USD را به بالاترین سطح محلی رساند. از آن زمان، ما شاهد تثبیت پایدار با آزمایش مجدد مقاومت قبلی به عنوان حمایت بوده ایم.

احتمالاً در اواخر هفته روند صعودی بیشتری مشاهده خواهد شد و مقاومت 0.065 دلاری احتمالاً در آینده آزمایش خواهد شد. پس از شکست، اکشن قیمت Dogecoin در روزهای آینده فضای بسیار بیشتری برای صعود خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد افزایش قیمت بیشتر بودیم. بنابراین، DOGE/USD هنوز آماده تسلیم شدن نیست و احتمالاً بالاتر از مقاومت 0.065 دلار حرکت خواهد کرد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.