منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، 0.0625 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، 0.0625 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد شکست قوی بالای مقاومت قبلی 0.061 دلار و افزایش به سمت مقاومت بعدی 0.0625 دلار بودیم. با این حال، صعود بیشتر هنوز دنبال نشده است، که نشان می دهد که DOGE/USD احتمالاً در مرحله بعدی پایین تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، 0.0625 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت 1 آزمایش می کند
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.21 درصد رشد داشته است، در حالی که اتریوم 3.22 درصد افزایش یافته است. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با بیش از 4 درصد افزایش نسبت به شرکت های بزرگ پیشی گرفت.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به حرکت خود ادامه داد

DOGE/USD در محدوده 0.05941 تا 0.06232 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی است. در همین حال، حجم معاملات با 15.83 درصد کاهش به 214.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.19 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE در 0.0625 دلار واکنش نشان می دهد

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم عملکرد قیمت Dogecoin را ببینیم که به طور خلاصه مقاومت 0.0625 دلار را آزمایش می‌کند، که احتمالاً فردا منجر به برگشت خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE همچنان بالاتر است، 0.0625 دلار را مجددا به عنوان مقاومت آزمایش می کند
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته پس از افزایش سریع کاهشی در روز سه‌شنبه به سمت پایین‌تر شدن جدید معامله شد. پس از یک واکنش خفیف بالاتر، DOGE/USD به سمت پایین ترین سطح حرکت کرد و به حمایت 0.058 دلار رسید.

برگشت از آنجا به سرعت دنبال شد و به مقاومت قبلی در 0.061 دلار بازگشت. در طول شب، DOGE به سرعت حتی تا مقاومت 0.0625 دلار حتی بالاتر رفت. با این حال، از آن زمان هیچ روند صعودی دیگری دنبال نشده است.

اقدام قیمت دوج کوین احتمالاً یک اوج دیگر را ایجاد کرده است و گاوها خسته شده اند. بنابراین، می توان انتظار حرکت دیگری را طی 24 ساعت آینده داشت که احتمالاً پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نزولی است زیرا ما شاهد حرکت قوی به 0.0625 دلار بودیم، جایی که مقاومت پیدا شد. از آنجا، DOGE/USD شروع به معکوس کرده است و احتمالاً به نظر می رسد به سمت پایین ترین سطح قبلی حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.