منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE موفق به بازیابی بالای 0.071 دلار نمی شود، به نظر می رسد نزولی بیشتری را آزمایش کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE موفق به بازیابی بالای 0.071 دلار نمی شود، به نظر می رسد نزولی بیشتری را آزمایش کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک بازگشت ثابت و یک سطح پایین تر محلی دیگر در طول روز بودیم. بنابراین، DOGE/USD هنوز آماده بازیابی نیست، و باید آزمایش‌های بیشتری در مورد جنبه منفی انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE موفق به بازیابی بالای 0.071 دلار نمی شود، به نظر می رسد نزولی بیشتری را آزمایش کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.03 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم حدود 4 درصد رشد کرد. بقیه آلتکوین های برتر با نتایج مشابهی دنبال شدند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin مجدداً آزمایش می شود

DOGE/USD بین 0.06629 تا 0.06917 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 25.4 درصد کاهش یافته و در مجموع به 351.67 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 10 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE دوباره به سمت پایین حرکت کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکست در تنظیم یک بهبود قوی باشیم، که نشان می‌دهد به زودی یک بالاترین پایین‌تر دیگر ثبت می‌شود و طی 24 ساعت آینده کاهش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE موفق به بازیابی بالای 0.071 دلار نمی شود، به نظر می رسد نزولی بیشتری را آزمایش کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته با فشار فروش قوی معامله شد، پس از اینکه یک نوسان جدید در 0.089 دلار تعیین شد. از آنجا، DOGE/USD نتوانست به بالاترین حد خود ادامه دهد، که منجر به کاهش سریع ردیابی مجدد شد.

پایین ترین سطح محلی بالاتر برای مدت کوتاهی در 0.08 دلار در روز پنجشنبه تعیین شد. با این حال، بهبودی پس از آن مشاهده نشد، و باعث شد DOGE/USD حتی به میزان 0.068 دلار پشتیبان اصلی بعدی کاهش یابد. تثبیت برای چند روز دنبال شد، بدون اینکه یک بار دیگر بهبودی قوی دیده شود.

Dogecoin اوایل دیروز از ادغام خارج شد و به سمت حمایت 0.065 دلار حرکت کرد. از آن زمان یک بازگشت خفیف مشاهده شده است، با یک اوج محلی پایین تر که نشان می دهد افت شدید دیگری در روزهای آینده به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد کاهش قیمت محلی پس از بهبودی ثابت در اوایل امروز بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً آماده است تا حتی پایین‌تر از این را کاهش دهد و به دنبال عبور از پایین‌ترین سطح فعلی 0.065 دلار در اواخر هفته باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.