منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.73 دلاری را رد می کند، یک شبه ورودی را دوباره دنبال می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.73 دلاری را رد می کند، یک شبه ورودی را دوباره دنبال می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد رد شدید برای صعود بیشتر پس از یک مجموعه بالاتر محلی هستیم. به احتمال زیاد، DOGE/USD اواخر امروز شروع به کاهش خواهد کرد و به خرس‌ها اجازه می‌دهد تا سطوح مقاومت قبلی را به عنوان حمایت دوباره آزمایش کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.73 دلاری را رد می کند، یک شبه ورودی را دوباره دنبال می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته روند صعودی بیشتری داشته است. بیت کوین، پیشتاز، 2.43 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم تنها 0.1 درصد از آن عقب بود. در همین حال، Dogecoin (DOGE) با افزایش 5 درصدی در میان بهترین عملکردها قرار گرفت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin روند صعودی بیشتری را تجربه کرد

DOGE/USD در محدوده 0.06819 تا 0.07391 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 1.49 درصد افزایش یافته و در مجموع به 747.64 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.6 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 10 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده آزمایش مجدد است؟

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت Dogecoin پس از رد شدید کاهش در اوایل امروز شروع به معکوس می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.73 دلاری را رد می کند، یک شبه ورودی را دوباره دنبال می کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته شاهد افزایش شدیدی بوده است. پس از اینکه در روز سه‌شنبه یک پایین‌ترین قیمت به بالای 0.06 دلار رسید، DOGE/USD شروع به معکوس شدن کرد و در اواسط هفته بالاتر رفت.

در نهایت، DOGE تقریباً تمام سود قبلی را پشت سر گذاشت و به 0.072 دلار رسید. از آنجا، یک واکنش سریع پایین تر، قبل از اینکه فشار خرید بیشتر یک شبه تا امروز از سر گرفته شود، به شدت بالاتر از پایین ترین سطح محلی قرار گرفت.

امروز صبح، قیمت Dogecoin در حال حاضر از بالاترین سطح محلی قبلی عبور کرده و به سمت 0.0745 دلار پیش رفته است، جایی که رد دیگری مشاهده شد. به احتمال زیاد این ساختار قیمت نشان می‌دهد که در روزهای آینده تغییر مجدد دیگری انجام خواهد شد و احتمالاً DOGE/USD را به آزمایش مجدد 0.069 دلار می‌رساند.

با این حال، اگر حمایت شکسته نشود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که DOGE در هفته آینده با بالاترین سطح ماهانه 0.078 دلار به عنوان هدف بعدی صعودی ادامه دهد. از طرف دیگر، اگر پایین ترین سطح محلی قبلی 0.068 دلار شکسته شود، انتظار می رود یک فشار قوی دیگر در هفته آینده کاهش یابد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد شکست در تعیین یک بالاترین قابل توجهی و یک رد سریع کمتر در اوایل امروز بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که به زودی به دنبال آن باشد و DOGE/USD را به سمت حمایت 0.069 دلاری بازگرداند.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.