منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.31 دلار را آزمایش می کند ، که قرار است بالاتر برود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.31 دلار را آزمایش می کند ، که قرار است بالاتر برود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Dogecoin برای امروز نزولی است.
  • DOGE/USD همچنان در حدود 0.30 دلار تثبیت می شود.
  • مقاومت 0.31 دلار همچنان پابرجاست.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که روند نزولی امروز ادامه خواهد داشت زیرا 0.31 دلار همچنان از صعود بیشتر جلوگیری می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم که DOGE/USD بعداً امروز بازگردد و به دنبال آزمایش مجدد پایین ترین سطح خود باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.31 دلار را آزمایش می کند ، که قرار است بالاتر برود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 0.65 درصد افزایش یافته و اتریوم 0.4 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Filecoin (FIL) 24 درصد افزایش یافته است و بهترین عملکرد امروز است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین هنوز زیر 0.31 دلار است

DOGE/USD در محدوده 0.2965 دلار – 0.3078 دلار معامله می شود که نشان دهنده یک نوسان کم بازار در 24 ساعت گذشته است. در همین حال ، حجم کل معاملات 11.1 درصد کاهش یافته و در مجموع 2 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 40 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رتبه 7 قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE به ادغام ادامه می دهد؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Dogecoin دوباره صعودی می شود و این نشان دهنده ادامه ادغام در اواخر امروز است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.31 دلار را آزمایش می کند ، که قرار است بالاتر برود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت دوج کوین در هفته های گذشته پس از آنکه نوسان جدید قیمت در ۰.۳۵ دلار در ۱۶ آگوست تعیین شد ، در هفته های اخیر شاهد یک تقویت قوی بود. از آنجا ، DOGE/USD دو حرکت قوی را کاهش داد ، ابتدا به 0.28 دلار و دوم به 0.265 دلار.

در پایان ماه اوت ، Dogecoin به پایین ترین سطح خود رسید و در نهایت کمی بالاتر از 0.30 دلار مقاومت قبلی قرار گرفت. با این حال ، قیمت گاوها در 0.31 دلار متوقف شد ، جایی که قیمت از آن زمان تا کنون تثبیت شده است.

به طور کلی ، این اقدام قیمت Dogecoin نشان می دهد که در 24 ساعت آینده بیشتر ادغام می شود. تا زمانی که مقاومت 0.31 دلاری شکسته نشود ، باید در اوایل هفته آینده شاهد حرکت جانبی بیشتری باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز نزولی است زیرا گاوها هنوز نتوانسته اند بازار را به بالاتر از مقاومت 0.31 دلار برسانند. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD امروز به حرکت جانبی ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.