منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.273 دلار را مجدداً آزمایش می کند، در میان روند صعودی جدید

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.273 دلار را مجدداً آزمایش می کند، در میان روند صعودی جدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است.
  • در مرحله بعد، مقاومت در 0.273 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی با قیمت 0.262 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می‌دهد که سکه باید مقاومت 0.27 دلاری را به چالش بکشد، که حمایت نزولی در 2 نوامبر است، که بعداً در 3 نوامبر به مقاومت تبدیل شد. آخرین حرکت صعودی سالم به نظر می رسد و حمایت خوبی از قیمت Dogecoin ارائه کرده است و چشم انداز آن را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

مقاومت بعدی در 0.273 دلار است، جایی که DOGE ممکن است تحت فشار فروش قرار گیرد. در مقابل، پشتیبانی از DOGE در مارک 0.262 دلار وجود دارد. این حمایت اساساً سطح قیمت 6 نوامبر است که از آنجا روند صعودی اخیر پس از زیان مداوم شروع شد، زمانی که DOGE به زیر سطح 0.30 دلار سقوط کرد، زیرا فشار فروش در آن زمان بسیار زیاد بود و فروشندگان در حال انفجار بازار بودند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: گاوهای DOGE مقاومت بعدی را در 0.273 دلار هدف قرار می دهند.

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که سکه با سرعت خوبی محدوده رو به بالا را پوشش می دهد زیرا قیمت در زمان نگارش به سطح 0.271 دلار رسیده است. این جفت ارز در 24 ساعت گذشته ارزش 3.6 درصدی را افزایش داده است، اما در هفته گذشته به دلیل روند نزولی در اوایل هفته، تنها 0.37 درصد افزایش داشته است. حجم معاملات نیز 15.5 درصد افزایش یافته است که تسلط 1.25 درصدی بر بازار را برای Dogecoin فراهم می کند. ارزش بازار نیز طی 24 ساعت گذشته 2.5 درصد بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.273 دلار را مجدداً آزمایش می کند، در میان روند صعودی جدید 1
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای Dogecoin زیاد است اما نه خیلی زیاد، باند Bollinger بالایی در 0.295 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای سکه است، و باند پایین در 0.234 دلار است، میانگین باندهای Bollinger در 0.264 دلار است که نشان دهنده حمایت از Dogecoin است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک منحنی رو به بالا در شاخص 55 قرار دارد که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است و همچنین فضای بیشتری را برای فعالیت های صعودی بیشتر نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin نشان می دهد که DOGE/USD از 12 ساعت به طور مداوم در یک روند صعودی قرار دارد و کمی قبل از آن اصلاح شده است. به طور کلی روند صعودی با افزایش های کوچک در قیمت و به دنبال آن اصلاحات بسیار کمی در بین آن ها ثابت است، اما با این حال هیچ جهش بالایی در قیمت مشاهده نشده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مقاومت 0.273 دلار را مجدداً آزمایش می کند، در میان روند صعودی جدید 2
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر پس از همگرایی زودتر در حال گسترش هستند. در نمودار 4 ساعته، باند بالایی بولینگر در 0.269 دلار نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است، زیرا قیمت بالاتر از باند بالایی معامله می شود. RSI در شاخص سالم 60 در یک منحنی تند قرار دارد که نشان دهنده اکثریت خریداران در بازار DOGE/USD است.

به طور کلی شاخص‌های فنی به نفع گاوها از میانگین متحرک تا نوسانگر مومنتوم هستند، اما MACD و میانگین متحرک وزن‌دار حجمی به نفع خرس‌ها هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که DOGE در حال تلاش برای غلبه بر مقاومت 0.273 دلار است. اگر با موفقیت از این مقاومت عبور کند، ممکن است شاهد صعود DOGE به سمت 0.279 دلار در جلسه بعدی باشیم، اما DOGE قبل از به چالش کشیدن این علامت باید بیشتر تثبیت کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.