منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مجدداً در 0.069 دلار تست می کند، به نظر می رسد دوباره کاهش یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مجدداً در 0.069 دلار تست می کند، به نظر می رسد دوباره کاهش یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد دومین آزمایش علامت 0.069 دلاری بودیم که منجر به رد دیگری برای صعود شد. بنابراین، ما انتظار داریم DOGE/USD یک شبه شروع به کاهش کند و به دنبال عبور از حمایت 0.065 دلار باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مجدداً در 0.069 دلار تست می کند، به نظر می رسد دوباره کاهش یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 4.32 درصد و اتریوم 7 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر با افزایش سریع افزایش یافته‌اند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin نتوانست از 0.07 دلار عبور کند

DOGE/USD در محدوده 0.06578 تا 0.06867 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 36.78 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 365 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.1 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده است پایین تر ادامه دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم عمل قیمت Dogecoin را ببینیم که نشان دهنده ناتوانی آشکار برای حرکت بالاتر است، زیرا مقاومت 0.07 دلار در 24 ساعت گذشته دو بار به دست نیامده است. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در روزهای آینده به روند کاهشی خود ادامه دهد و پایین ترین سطح محلی را زیر 0.065 دلار قرار دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE مجدداً در 0.069 دلار تست می کند، به نظر می رسد دوباره کاهش یابد؟  2
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Dogecoin در روزهای گذشته با حرکت صعودی معامله شد زیرا بهبودی از 0.063 دلار به آرامی در اوایل این هفته آغاز شد. پس از رسیدن به بالاترین سطح پایین محلی جدید در حدود 0.068 دلار، DOGE/USD شروع به کاهش قیمت کرد.

با این حال، نمی توان به نزول بیشتری دست یافت زیرا پشتیبانی در 0.065 دلار یافت شد. از آنجا، یک حرکت صعودی قوی دیگر در طول شب دنبال شد و به بالاترین سطح محلی در 0.69 دلار رسید.

اوایل امروز، قیمت Dogecoin قبل از انجام یک آزمایش صعودی دیگر کاهش یافت. مجدداً علامت 0.69 دلار به عنوان مقاومت عمل کرد، که نشان می دهد که روند نزولی بیشتری در روزهای آینده به دنبال خواهد داشت.

بنابراین، ما انتظار داریم DOGE شروع به کاهش کند و به دنبال بازگشت پس از پشتیبانی 0.065 دلار باشد. پس از انجام این کار، انتظار داریم که در اواخر هفته به پایین‌ترین حد خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما دو بار پس از افزایش سریع صعودهای سریع، شاهد بازگشت به سطح 0.69 دلار بودیم. به احتمال زیاد، DOGE/USD فاقد شتاب حرکتی برای افزایش حتی بالاتر است، که نشان می‌دهد کاهش قابل توجهی دیگر در روزهای آینده به دنبال خواهد داشت. هنگامی که فشار فروش دوباره بالا رفت، باید شاهد شکسته شدن علامت 0.065 دلار باشیم.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.