منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE صعود بیشتر را رد می کند و به زیر 0.06 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE صعود بیشتر را رد می کند و به زیر 0.06 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا دیروز شاهد رد شدید بالاتر از مقاومت 0.064 دلاری و کاهش سریع در ساعات گذشته بودیم. از آنجایی که هیچ واکنش بالاتری دنبال نشده است، ما انتظار داریم DOGE/USD حتی پایین تر ادامه یابد و به دنبال آزمایش نزولی بیشتر در یک شب باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE صعود بیشتر را رد می کند، به زیر 0.06 دلار می رسد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.76 درصد و اتریوم 0.6 درصد از دست دادند. بقیه بازار به دنبال آن نزدیک است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin بازیابی نمی شود

DOGE/USD در محدوده 0.05966 تا 0.06464 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 77.65 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 405.23 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE از 0.06 دلار گذشت

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش سریع قیمت Dogecoin در طی ساعات گذشته باشیم که احتمالاً یک شبه منجر به کاهش بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE صعود بیشتر را رد می کند و به زیر 0.06 دلار می رسد
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی روزهای گذشته در محدوده ادغام معامله شد زیرا مقاومت 0.064 دلار پس از کاهش موج قبلی پیدا شد. علاوه بر این، پشتیبانی 0.06 دلار در ابتدای سپتامبر مجدداً آزمایش شد، که نشان می‌دهد به زودی بازگشت می‌تواند آغاز شود.

با این حال، پس از چندین تلاش برای شکستن مقاومت به بالای 0.064 دلار، DOGE/USD حرکت جانبی بیشتری را مشاهده کرد. پس از اینکه اوایل دیروز یک پایین‌ترین سطح بالاتر محلی دیگر ثبت شد، حرکت صعودی یک شبه بازگشت.

قیمت Dogecoin این بار بالاتر رفت و منجر به افزایش سریع به 0.065 دلار شد. صعود بیشتر را نمی‌توان حفظ کرد، و بلافاصله DOGE/USD را به پایین‌تر رساند و از پایین‌ترین سطح قبلی گذشت. از آن زمان، پشتیبانی اصلی 0.06 دلاری در حال آزمایش است، که نشان می‌دهد که حتی پایین‌تر از فضای ابری در بقیه هفته ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد بازگشت قوی و کاهش به زیر 0.06 دلار بودیم. بنابراین، فروش باید یک شبه ادامه یابد زیرا حمایت بعدی 0.058 دلار در مرحله بعدی هدف قرار می گیرد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.