منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE شروع به حرکت مجدد می کند، به نظر می رسد 0.061 دلار شکسته شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE شروع به حرکت مجدد می کند، به نظر می رسد 0.061 دلار شکسته شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد یک برگشت قوی در یک شب و از سرگیری حرکت صعودی در طول روز بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD یک شبه حتی بالاتر از این هم ادامه پیدا کند و به دنبال آن باشیم که حتی بیشتر از این هم ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE شروع به حرکت مجدد می کند، به نظر می رسد 0.061 دلار شکسته شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار با نتایج متفاوتی معامله شده است زیرا بیت کوین 0.48 درصد پیشرو و اتریوم تقریباً 1 درصد از دست داده است. بقیه بازار اندکی در سبز معامله شد و Dogecoin 1.9 درصد رشد کرد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin در 0.058 دلار معکوس شد

DOGE/USD بین 0.05794 تا 0.06079 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 9.72 درصد کاهش یافته و در مجموع به 366 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE قرار است بیشتر شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم حرکت صعودی قوی را در روز گذشته مشاهده کنیم، که نشان می‌دهد یک شبه روند صعودی بیشتری را دنبال خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE شروع به حرکت مجدد می کند، به نظر می رسد 0.061 دلار شکسته شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته‌های گذشته پس از فروش قوی در پایان آگوست، در یک تثبیت چند هفته‌ای معامله شد. مقاومت در 0.064 دلار چندین بار آزمایش شد زیرا DOGE/USD تلاش کرد تا بالاتر رود.

تلاش برای شکست سریع در اوایل دیروز دنبال شد، اما بلافاصله رد شد و یک شمع رد قوی را تشکیل داد. از آنجا، فشار فروش به سرعت انباشته شد و منجر به افت شدید از پایین ترین سطح قبلی شد.

در نهایت، قیمت Dogecoin در 0.058 دلار پشتیبانی شد. برگشت یک شبه دنبال شد و حرکت فعلی را بالاتر آغاز کرد. اگر DOGE/USD بتواند شتاب را حفظ کند، می‌توانیم شاهد شکسته شدن 0.061 دلار و پایین‌تر شدن اوج محلی باشیم که طی 24 ساعت آینده تعیین می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد صعودی قوی نسبت به حمایت 0.058 دلاری هستیم که یک شبه تعیین شده بود. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD مقاومت 0.061 دلاری را پشت سر بگذارد و به زودی بالاترین سطح پایین تری را ثبت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.