منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE زیر 0.064 دلار را رد می کند، هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE زیر 0.064 دلار را رد می کند، هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد تجمیع به یک رد سریع برای صعود بیشتر هستیم. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش حتی پایین تر و هدف قرار دادن 0.06 دلار در اوایل هفته آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE زیر 0.064 دلار را رد می کند، هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.51 درصد و اتریوم 0.04 درصد از دست دادند. در همین حال، Dogecoin (DOGE) هنوز حدود 0.03 درصد افزایش دارد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به تثبیت ادامه می‌دهد و نمی‌تواند به سمت بالاتر حرکت کند.

DOGE/USD در محدوده 0.06183 تا 0.06371 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات جزئی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 17 درصدی به 264.4 میلیون دلار رسیده است. ارزش کل بازار حدود 8.35 میلیارد دلار معامله می شود که سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: هدف بعدی DOGE 1500 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت فشار فروش قیمت Dogecoin به زیر 0.0625 دلار باشیم که نشان می‌دهد پشتیبانی 0.06 دلار در مرحله بعدی آزمایش خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE زیر 0.064 دلار را رد می کند، هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin پس از کاهش فشار فروش در پایان آگوست، تثبیت ایجاد کرده است و تنها می‌توان پایین‌ترین سطح محلی را کمی پایین‌تر تعیین کرد. در اواسط هفته، DOGE/USD به پایین ترین سطح محلی قبلی خود احترام گذاشت، که نشان می دهد که یک معکوس در پی خواهد داشت.

از آنجا، DOGE قبل از اینکه به سرعت به مقاومت 0.064 دلار برسد، یک بالاترین پایین دیگر را ثبت کرد، با واکنش سریع پایین تر بلافاصله. تثبیت دیگری در حدود 0.0625 دلار دنبال شد، زیرا بازار در مورد اینکه به کجا ادامه دهد، نامشخص بود.

امروز صبح، قیمت Dogecoin دوباره افزایش یافت. دوباره به 0.064 دلار رسید، بدون اینکه از آن زمان افزایش بیشتری داشته باشد. به احتمال زیاد، DOGE/USD در نتیجه اوایل هفته آینده فشار دیگری را کاهش خواهد داد و احتمالاً حمایت 0.06 دلاری در آینده مورد هدف قرار خواهد گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد تلاش های ناموفق برای حرکت بالاتر هستیم زیرا فشار فروش به سرعت در ساعات گذشته بازگشته است. بنابراین، DOGE/USD باید به زودی حتی پایین تر ادامه یابد و به سمت حمایت اصلی بعدی 0.06 دلار حرکت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.