منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دو برابر را در 0.067 دلار قرار می دهد، به نظر می رسد به دنبال آن است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دو برابر را در 0.067 دلار قرار می دهد، به نظر می رسد به دنبال آن است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد آزمایش مجدد 0.067 دلار بودیم که به معنای یک مجموعه دوبل واضح است. بنابراین، DOGE/USD باید در اواخر هفته کاهش یابد و به دنبال آن باشد که حتی بیشتر از این نیز ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دو برابر را در 0.067 دلار قرار می دهد، به نظر می رسد به دنبال آن است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.56 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم 1.69 افزایش یافت. در همین حال، بقیه بازار شاهد نتایج متفاوت با نوسانات کم بود.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین نتوانست به بالاترین سطح خود ادامه دهد

DOGE/USD در محدوده 0.064 تا 0.06662 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 57.66 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 434.5 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.5 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: هدف بعدی DOGE 0.063 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد بازگشت فشار فروش باشیم که احتمالاً باعث می‌شود فردا قیمت Dogecoin حتی بیشتر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دو برابر را در 0.067 دلار قرار می دهد، به نظر می رسد به دنبال آن است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin هفته گذشته شاهد تثبیت قوی بود، با حمایت حدود 0.059 دلار. برگشت بلافاصله دنبال نشد و باعث شد DOGE/USD در پایان هفته گذشته قیمت 0.059 دلار را دوباره آزمایش کند.

از آنجا، یک حرکت صعودی ثابت تا مرز 0.061 دلار مشاهده شد. هنگامی که DOGE از بالای آن حرکت کرد، یک جهش عظیم در روز سه شنبه مشاهده شد که به سرعت به بالاترین سطح قوی در 0.067 دلار منتهی شد.

واکنش بالاتر دیروز دنبال شد، بدون اینکه نزولی قابل توجهی آزمایش شود. در نتیجه، قیمت Dogecoin یک بار دیگر بالا رفت تا مقاومت 0.067 دلار را مجدداً آزمایش کند، جایی که در اواخر امروز شاهد بازگشت دیگری بودیم. این به این معنی است که DOGE/USD احتمالاً آماده است تا در اواخر آخر هفته حتی بیشتر از آن بازگردد و حتی بیشتر از آن بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد رد دیگری در مقاومت 0.067 دلار و فروش قوی بودیم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً طی 24 ساعت آینده به ردیابی مجدد ادامه می‌دهد تا حتی پایین‌ترین سطح را حتی بیشتر کند.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.