منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره مقاومت 0.29 دلار را شکست ، آیا افزایش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره مقاومت 0.29 دلار را شکست ، آیا افزایش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin سیگنال های صعودی را برای 24 ساعت آینده نشان می دهد
  • شاخص خرابی بازار Dogecoin بالا است
  • DOGE در حال آماده شدن برای تجمع مجدد است.

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin سیگنال های صعودی را برای 24 ساعت آینده نشان می دهد ، زیرا سکه میم برای ورود به آخر هفته آماده می شود. ما انتظار داریم که جفت ارز DOGE/USD به حرکت خود ادامه دهد و اوج های قبلی را آزمایش کند.

بازار کلی ارزهای مجازی در بیشتر روز با روند صعودی روبرو بوده است و بیت کوین 2.44 درصد رشد کرده و از مرز 50 هزار دلار عبور کرده است. اتریوم 6 درصد رشد کرد و در حال حاضر اندکی زیر علامت 4K دلار معامله می شود. سولانا بهترین سکه است و پس از افزایش 21 درصدی به منطقه 140 دلاری رسیده است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین بین 0.29 دلار – 0.31 دلار حرکت می کند

بر اساس تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Dogecoin ، DOGE/USD در محدوده روزانه 0.2805 دلار – 0.3020 دلار عمل کرده است ، که نشان دهنده میزان ناپایداری خفیف در 24 ساعت گذشته است. مجموع ارزش معاملات در بازار سکه میم با 8 درصد افزایش به مبلغ 6.54 میلیارد دلار رسید.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده تجمع مجدد می شود؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin ، می توانیم DOGE/USD را در تلاش برای یافتن و ایجاد حمایت در مارک 0.3 دلار پس از شکست قاطع بالای 0.29 دلار ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
منبع: TradingView

حرکت قیمت دوج کوین طی یک ماه گذشته با یک حرکت قوی صعودی معامله شد. پس از آنکه سکه میم در اواخر ماه ژوئیه پایه تجمیعی نزدیک به 0.20 دلار ایجاد کرد ، DOGE/USD صعود قوی تقریبا 75 درصدی را در منطقه 0.35 دلار ثبت کرد. صعودهای بیشتر در اواسط ماه اوت رد شد و پس از آن ، Dogecoin حمایت نزدیک به 0.2800 دلار را پیدا کرد.

در حال حاضر ، اقدام قیمتی Dogecoin هنوز بین سطوح قیمت 0.29 تا 0.31 دلار در حال معامله است. هنگامی که این جفت ارز با موفقیت از مرز 0.29 دلار عبور کرد و پایه 0.3 دلار را ایجاد کرد ، می توان انتظار داشت که در روزهای آینده شاهد افزایش قابل توجهی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت امروز Dogecoin در حال صعود است و گاوها حمایت 0.3 دلار را در نظر دارند. خرس ها در تلاش هستند تا قیمت را به حمایت اولیه 0.28 دلار برسانند ، اما احتمال وقوع این اتفاق در آخر هفته بسیار اندک است. بنابراین ، گاوها احتمالاً در اواخر امروز تلاش دیگری خواهند کرد و هدف بعدی 0.35 دلار برای شکست بعدی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.