منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره به سرعت در 0.075 دلار واکنش نشان می دهد، یک حرکت دیگر پایین تر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره به سرعت در 0.075 دلار واکنش نشان می دهد، یک حرکت دیگر پایین تر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد یک فشار قوی دیگر بودیم که در مقاومت 0.075 دلار رد شد. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD به زودی معکوس شود و به دنبال ایجاد یک بالاترین سطح محلی دیگر باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره به سرعت در 0.075 دلار واکنش نشان می دهد، یک حرکت دیگر پایین تر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.33 درصد و اتریوم 3.39 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر شاهد سودهای جزئی مشابهی بودند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین نتوانست بالاترین قیمت قبلی را بشکند

DOGE/USD در محدوده 0.07157 تا 0.07486 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 411.83 درصد افزایش به 457.5 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.745 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 111 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE دوباره معکوس شود؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم رد واضحی را برای هرگونه تلاش برای بالا بردن مقاومت 0.075 دلار مشاهده کنیم، که نشان می‌دهد بقیه تعطیلات آخر هفته در یک روند بازگشتی سپری خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره در 0.075 دلار واکنش نشان می دهد، یک حرکت دیگر پایین تر؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدامات قیمت Dogecoin طی هفته گذشته شاهد چندین تلاش قوی برای شکستن بالاتر بوده است. پس از رالی اولیه در روز سه‌شنبه، DOGE/USD به سرعت عقب‌نشینی کرد و پایین‌ترین سطح بالاتری را در اطراف حمایت 0.068 دلار ثبت کرد.

از آنجا، گاوها تلاش کردند تا روز پنجشنبه یک حرکت دیگر را بالاتر ببرند. در ابتدا، با تشکیل یکپارچگی زیر 0.072 دلار، یک اوج پایین‌تر تعیین شد و اندکی پس از آن یک افزایش سریع دیگر مشاهده شد.

Dogecoin بعداً شاهد یک شمع رد عظیم بود که نشان می‌دهد یک عقبگرد قوی در اواخر هفته به دنبال خواهد داشت. با این حال، نزولی قابل توجهی حاصل نشد زیرا یک افزایش سریع و رد شدن دیگر پس از مقاومت 0.075 دلاری امروز انجام شد.

به طور کلی، این پیشرفت قیمت نشان می دهد که DOGE/USD به سمت کاهش دیگری در حرکت است. احتمالاً یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر دیگر تعیین می‌شود و تثبیت در طول هفته ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد رد واضح دیگری برای صعود در مقاومت 0.075 دلار بودیم. DOGE/USD احتمالاً طی 24 ساعت آینده دوباره به سمت پایین حرکت می کند و احتمالاً پایین ترین سطح محلی بالاتری را ایجاد می کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.