منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره بالاتر می رود، رد آن در 0.07 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره بالاتر می رود، رد آن در 0.07 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد افزایش شدید مقاومت به سمت مقاومت 0.07 دلار و کاهش رد آن بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم DOGE/USD شروع به ردیابی مجدد کند و بالاترین سطح محلی پایین تری را در اواخر هفته تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره بالاتر می رود، رد در 0.07 دلار 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با فشار خرید قوی معامله شده است. بیت کوین و اتریوم به ترتیب 8.96 و 12.92 درصد رشد کردند. در همین حال، Dogecoin با افزایش تقریباً 7 درصدی به دنبال آن بود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin به روند صعودی خود ادامه می دهد

DOGE/USD در محدوده 0.06535 تا 0.06967 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 70 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 674.84 میلیون درصد رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.2 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای نزولی بیشتر آماده است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم رد مقاومت 0.07 دلاری را ببینیم که نشان می‌دهد گاوها خسته شده‌اند و کاهش یک شبه دنبال خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE دوباره بالاتر می رود، رد آن در 0.07 دلار است
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

عملکرد قیمت Dogecoin هفته گذشته با افزایش شدیدی روبرو شد، زیرا بیشتر روند صعودی قبلی دوباره دنبال شد. در نهایت، پشتیبانی در 0.06 دلار یافت شد، که به سرعت DOGE/USD را به بالای 0.0625 دلار بازگرداند.

از آنجا، DOGE دیروز حتی بالاتر رفت و به بالای 0.065 دلار رسید و مقداری مقاومت در 0.067 دلار مشاهده شد. آزمایش مجدد سریع 0.065 دلار به عنوان حمایت امروز صبح، با فشار صعودی بیشتری در اواسط روز مشاهده شد.

در اواخر امروز، قیمت Dogecoin به مقاومت اصلی بعدی در 0.07 دلار رسید که در آن واکنش اندکی کاهش یافت. بنابراین، می‌توانیم شاهد یک نوسان پایین‌تر در طی ساعات آینده باشیم که DOGE/USD را تا پایان هفته با کاهش شدید دیگری روبرو خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا یک نوسان پایین دیگر احتمالاً در مقاومت 0.07 دلار تعیین شده است. احتمالاً DOGE/USD به زودی شروع به کاهش خواهد کرد و خرس‌ها به دنبال بازگشت به حمایت محلی بعدی 0.065 دلار خواهند بود.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.