منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.207 دلار رد شد. بعدش چی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.207 دلار رد شد. بعدش چی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Dogecoin نزولی است.
  • مقاومت در 0.209 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی با قیمت 0.203 دلار موجود است.

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است. پس از سقوط فلش ​​در 26 نوامبر و رسیدن به پایین ترین سطح ماه نوامبر، DOGE به مدت دو روز به آرامی بهبود یافت و امروز دوباره با رد شدن 0.207 دلار مواجه شد، که در حال حاضر سطح قیمت بسیار پایین تری برای DOGE/USD است. به طور کلی، DOGE از 29 اکتبر در حال کاهش است و نتوانسته است از چرخه نزولی خارج شود.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته همراه با بیت کوین و بسیاری از آلتکوین‌ها که سودهای چشمگیر را گزارش می‌کنند، صعودی بوده است. با این حال، امروز بسیاری از سکه ها معکوس شده اند و حتی بیت کوین، پس از نوسانات بالا، تا حدی بازگشته است که ممکن است در ساعات آینده منفی شود.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: DOGE برای متوقف کردن روند نزولی بیشتر باید تثبیت شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه دوج کوین نشان می دهد که سکه امروز پس از بهبودی اندکی در دو روز گذشته، دوباره محدوده نزولی را پوشش داده است، اما بهبود به اندازه کافی برای تغییر روند کافی نبود و سکه امروز دوباره به نزول ادامه داد. دوج نتوانسته است وارد ادغام شود زیرا جو بازار همچنان منفی است. DOGE/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.205 دلار معامله می شود.

با این حال، با توجه به عملکرد مثبت قیمت در دو روز گذشته، سکه 2.89 درصد افزایش ارزش خود را در 24 ساعت گذشته گزارش می دهد که تنها دلیل آن آخرین جهش قیمت در چهار ساعت قبل است. تصویر واقعی این است که سکه در هفته گذشته 7.86 درصد از دست داده است. حجم معاملات نیز کمی بیش از چهار درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.207 دلار رد شد.  بعدش چی؟  1
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای DOGE بالا است، باندهای Bollinger که مساحت بیشتری را پوشش می‌دهند، باند بالایی در علامت 0.273 دلار وجود دارد و باند پایینی در علامت 0.191 دلار است که نشان دهنده منطقه پشتیبانی برای DOGE است. میانگین میانگین اندیکاتور 0.232 دلار نشان دهنده ناحیه مقاومت برای DOGE است.

میانگین متحرک (MA) همچنان بالاتر از سطح قیمت در سطح 0.214 دلار معامله می شود که مکمل روند نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در سطح پایین‌تری از شاخص 35 قرار دارد و در شیب نزولی معامله می‌شود که نشان‌دهنده فعالیت فروش بیشتر در بازار با شتاب پایین است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin کاهش قابل شمارش قیمت را نیز نشان می دهد. روند کلی نمودار 4 ساعته نیز نزولی است، با یک الگوی واضح از پله های کوچکتر به سمت بالا و به دنبال آن شیب تند در سمت نزولی. با این حال، یک سنبله بالا در طول چهار ساعت آخر جلسه دیروز مشاهده شد که به علامت گذاری کندل سبز در نمودار 1 روزه نیز کمک کرد، که با دومین کندل سبز آخر طولانی تر در نمودار 4 ساعته نشان داده شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.207 دلار رد شد.  بعدش چی؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: Tradingview

MA در اینجا زیر سطح قیمت در علامت 0.202 دلار است، و RSI نیز به دلیل افزایش قیمت که اخیراً مشاهده شده است، اما همچنان در نیمه پایینی منطقه خنثی مشاهده شده و دوباره در شیب نزولی معامله می شود، در امتیاز بهتر 45 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نتیجه می گیرد که DOGE اساساً از الگوی بیت کوین پیروی کرده است. اگر بیت کوین مخازن شود که در حال حاضر از 9 نوامبر در حال کاهش است، پس همه رمزارزها دنبال می شوند. همانطور که از ماه می، ژوئن و سپس از دوره صعودی DOGE در اکتبر مشخص است، هر زمان که بیت‌کوین به ATH می‌رسد، DOGE به اوج خود رسیده است، بنابراین اگر بیت‌کوین تا محدوده 48 هزار دلار به نزول ادامه دهد، آن‌گاه شاهد آزمایش دامنه 0.170 دلاری DOGE خواهیم بود. برای معاملات روزانه، انتظار می‌رود که سکه در 20 ساعت آینده روند نزولی خود را ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.