منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.077 دلار چرخش می کند، آماده برای بازگشت قوی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.077 دلار چرخش می کند، آماده برای بازگشت قوی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا طی ساعات گذشته پس از آزمایش سریع مقاومت 0.077 دلار، یک واکنش قوی کاهش یافته است. بنابراین، ما انتظار داریم DOGE/USD حتی بیشتر از این کاهش یابد و ضرر قبلی را دوباره به دست آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.077 دلار چرخش می کند، آماده برای بازگشت قوی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 244 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.88 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 1.33 درصد از دست داد. در همین حال، سولانا (SOL) با ضرر بیش از 6.6 درصد بدترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin دوباره افزایش یافت

DOGE/USD بین 0.06793 تا 0.07657 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 68 درصد افزایش یافته و در مجموع به 904 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.37 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده است که ادامه دهد؟

در نمودار 4 ساعته، ما می توانیم یک برگشت سریع را در ساعات گذشته مشاهده کنیم، که نشان می دهد در روزهای آینده نقاط منفی بیشتری در راه است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.077 دلار چرخش می کند، آماده برای بازگشت قوی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته با حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از آزمایش سریع حمایت 0.058 دلار، DOGE/USD شروع به پیشرفت کرد و به سرعت از سطوح مقاومت قبلی عبور کرد.

پس از یک فشار قوی به مقاومت اصلی 0.07 دلار، DOGE شاهد صعود حتی بیشتر شد که در اوایل امروز رخ داد. بنابراین، نوسان جدید بالاتر در 0.077 دلار تعیین شد.

با این حال، در حال حاضر، گاوها خسته شده اند، و بازار باید دوباره معکوس شود. بنابراین، ما انتظار داریم که قیمت Dogecoin حتی بیشتر کاهش یابد و به دنبال آزمایش مجدد علامت 0.07 دلار به عنوان پشتیبانی یک شبه باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد افزایش فشار قوی هستیم که با واکنش قوی کمتر مواجه شده است. بنابراین یک نوسان دیگر تنظیم شده است، و DOGE/USD آماده است که یک شبه پایین بیاید.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.