منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.069 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه به سرعت ردیابی می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.069 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه به سرعت ردیابی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد افزایش قوی دیگری بودیم که با مقاومت در مرز 0.069 دلار مواجه شد. بنابراین گاوهای نر احتمالا خسته هستند و DOGE/USD آماده است تا بعداً امروز روند صعودی داشته باشد، که احتمالاً فردا به یک مجموعه پایین تر دیگر منجر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.069 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه به سرعت ردیابی می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته با رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 4.42 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 10.5 درصد رشد کرد. بقیه بازار با نتایجی بین دو شرکت بزرگ دنبال شد.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin دوباره افزایش یافت

DOGE/USD بین 0.0631 تا 0.06867 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 88 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 498.77 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.977 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE شروع به ردیابی مجدد می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش سریع قیمت Dogecoin پس از لمس 0.069 دلار باشیم که نشان می‌دهد نزولی‌های بیشتری یک شبه آزمایش خواهند شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.069 دلار به اوج خود می رسد، یک شبه به سرعت ردیابی می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin نسبت به نزول قبلی در نیمه دوم هفته گذشته تغییری قوی داشته است. پس از ثبت پایین ترین سطح محلی بالاتر، شکست خالص مقاومت 0.0625 دلاری منجر به اولین نشانه تغییر در حرکت شد.

روز گذشته بالاترین سطح دیگری را دنبال کرد که ساختار بازار را بیشتر تقویت کرد. بعداً در روز، یک بار دیگر یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر تعیین شد و DOGE/USD را برای یک فشار قوی دیگر افزایش داد.

کاهش سریع یک شبه آغاز شد و به سرعت قیمت Dogecoin را به بالای 0.065 دلار رساند. از آنجا، یک جهش سریع، بازار را به مقاومت 0.069 دلار رساند، قبل از اینکه یک معکوس قوی در ساعات گذشته دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک واکنش شدید در سطح 0.069 دلار در ساعات گذشته بودیم که نشان می دهد اصلاح در حال پیشرفت است. بنابراین، انتظار داریم طی روزهای آینده یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر نیز ثبت شود.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.