منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، هفته آینده کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، هفته آینده کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد تثبیت زیر مقاومت 0.065 دلاری بودیم. از آن زمان رد شدن برای صعود بیشتر دنبال شد، که نشان می دهد فروشندگان به زودی این شتاب را در دست خواهند گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، هفته آینده کاهش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.85 درصد و اتریوم 3.5 درصد رشد کردند. این در حالی است که بقیه بازار با شتاب کمتری دنبال شده است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین به تثبیت ادامه می دهد

DOGE/USD در محدوده 0.06329 تا 0.06524 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 17.13 درصد کاهش یافته و در مجموع به 345 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.56 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

 

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای ردیابی مجدد آماده می شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شکست در حرکت بالاتر را مشاهده کنیم، که نشان می‌دهد به زودی شکستن پایین‌تر خواهد آمد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.065 دلار به اوج خود می رسد، هفته آینده کاهش می یابد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin طی هفته گذشته شاهد افزایش مداوم بوده است. از آخرین نوسان در 0.058 دلار، DOGE/USD به سرعت شروع به صعود کرد تا اینکه مقاومت 0.065 دلار در روز جمعه به دست آمد.

از آن زمان، DOGE با رد چندین بار برای صعود بیشتر حرکت کرده است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در هفته آینده بعید است. بنابراین، فشار فروش باید به زودی بازگردد و به سطوح حمایت قبلی بازگردد.

به احتمال زیاد، قیمت Dogecoin طی 24 ساعت آینده از حمایت 0.0625 دلار عبور خواهد کرد و به نظر می رسد که بعداً حتی پایین تر نیز ادامه یابد. اگر یک پایین‌تر واضح و بالاتر تعیین نشود، انتظار داریم که DOGE/USD در بقیه ماه سپتامبر معاملات جانبی را ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد کاهش واکنش از مقاومت 0.065 دلاری بودیم. فروشندگان از آن زمان به آرامی کنترل را به دست گرفته اند، که احتمالاً باعث می شود DOGE/USD هفته آینده شروع به ردیابی مجدد کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.