منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.061 دلار به اوج خود می رسد، کاهش بیشتر ورودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.061 دلار به اوج خود می رسد، کاهش بیشتر ورودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد بازگشت به مقاومت 0.061 دلار و نشانه‌هایی از فرسودگی بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش حتی پایین تر است و به دنبال عبور از حمایت 0.058 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.061 دلار به اوج خود می رسد، کاهش بیشتر ورودی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شد و بیت کوین 1.32 درصد رشد کرد. در همین حال، اتریوم 4.94 درصد افزایش یافت و Dogecoin ثابت ماند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin شروع به معکوس می کند

DOGE/USD در محدوده 0.05992 تا 0.06145 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 31.79 درصد کاهش به 2944 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه یازدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE شروع به حرکت پایین تر می کند؟

در نمودار 4 ساعته، ما می توانیم فشار فروش را مشاهده کنیم، که نشان می دهد DOGE آماده کاهش بیشتر در 24 ساعت آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.061 دلار به اوج خود می رسد، کاهش بیشتر ورودی؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin در هفته گذشته به دلیل تثبیت زیر 0.064 دلار معامله شد. اوایل روز سه‌شنبه تلاش برای شکستن بالاتر انجام شد که نشان‌دهنده یک رالی بالقوه است.

با این حال، رد شدید پایین‌تر دنبال شد، که منجر به شکست DOGE/USD شد و از پایین‌ترین سطح قبلی در 0.06 دلار گذشت. فروش حتی تا حمایت 0.058 دلار ادامه پیدا کرد، جایی که واکنش بالاتری به دنبال داشت.

از آن زمان، قیمت Dogecoin تا مقاومت 0.061 دلار افزایش یافته است، که نشان می دهد که یک بالاترین پایین تر دیگر تعیین شده است. از آن زمان ادغام صورت گرفته است که احتمالاً منجر به فروش عمده دیگری در روزهای آینده خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا ما شاهد بازگشت به سمت حمایت قبلی در 0.061 دلار و تثبیت از آن زمان بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است حتی پایین تر حرکت کند و به دنبال عبور از پایین ترین سطح قبلی 0.058 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.