منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.06 دلار به اوج خود می رسد، آماده کاهش بیشتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.06 دلار به اوج خود می رسد، آماده کاهش بیشتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک آزمایش مجدد سریع از صعود و یک مجموعه بالاتر محلی کمتر بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش حتی پایین تر است و به دنبال آزمایش علامت 0.055 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.06 دلار به اوج خود می رسد، آماده کاهش بیشتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.31 و اتریوم 1.35 درصد افزایش یافت. در همین حال، بقیه بازارها عمدتاً نتایج صعودی داشته اند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin یک بالاترین سطح پایین دیگر را ثبت می کند

DOGE/USD در محدوده 0.0589 تا 0.05985 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 36.95 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 165 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.88 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای کاهش بیشتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، ما می توانیم تثبیت آرام پس از واکنش را بالاتر ببینیم که باید به سمت یک افت دیگر منتهی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.06 دلار به اوج خود می رسد، آماده کاهش بیشتر است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در اکثر ایام هفته با تثبیت فشرده معامله شده است. مقاومت شفاف در 0.061 دلار آزمایش شد، بدون نتیجه واضح، که نشان می دهد به زودی نزولی بیشتر خواهد بود.

علاوه بر این، DOGE/USD دیروز شاهد افزایش شدیدی بود که پایین‌ترین سطح محلی را در 0.057 دلار ثبت کرد. از آنجا، یک واکنش سریع بالاتر دنبال شد، که یک شبه بالاترین سطح محلی پایین تر را در حدود 0.059 دلار تعیین کرد.

از آن زمان به بعد، عمل قیمت Dogecoin به سمتی حرکت کرده است که به آرامی مبنایی برای معکوس شدن از آن شکل گرفته است. به احتمال زیاد DOGE در روزهای آینده حتی بیشتر کاهش خواهد یافت و به دنبال ایجاد یک موج دیگر پایین تر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش قیمت و تثبیت محلی بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده کاهش بیشتر و هدف قرار دادن حمایت اصلی بعدی 0.0555 دلار در هفته آینده است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.