منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.059 دلار پایین می آید، آماده برای یک رالی دیگر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.059 دلار پایین می آید، آماده برای یک رالی دیگر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ما شاهد حمایت در 0.0595 دلار بودیم، به این معنی که پایین ترین سطح بالاتری تعیین شده است. بنابراین، DOGE/USD آماده است حتی بالاتر از آن ادامه دهد و به دنبال شکستن مقاومت اصلی 0.065 دلار در اواخر سپتامبر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.059 دلار پایین می آید، آماده برای یک رالی دیگر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 3.09 درصد و اتریوم بیش از 1.7 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج نزولی مشابه معامله شده است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: به نظر می رسد دوج کوین معکوس شود

DOGE/USD در محدوده 0.05952 تا 0.06133 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 1.15 درصد افزایش یافته و در مجموع به 413.13 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.11 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: به نظر می رسد DOGE معکوس شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی در طول روز باشیم که نشان می‌دهد بهبودی بیشتر در یک شب به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در 0.059 دلار پایین می آید، آماده برای یک رالی دیگر؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Dogecoin در اوایل این ماه شاهد تثبیت جانبی بود زیرا مقاومت 0.065 دلار پس از چندین روز حرکت صعودی قوی مانع از صعود بیشتر شد. پس از شکست در صعود در روز دوشنبه، DOGE/USD فشار خرید خود را از دست داد.

در نتیجه، DOGE در اواسط دیروز شاهد افزایش فشار فروش بود که منجر به جهش سریع به زیر 0.0625 دلار شد. کاهش 6 درصدی بیشتر به زیر 0.06 دلار پشتیبان بعدی، با پایین ترین مجموعه جدید در 0.0595 دلار دنبال شد.

از آن زمان، قیمت Dogecoin معکوس شد و به بالای 0.061 دلار بازگشت. اگر حرکت یک شبه ادامه پیدا کند، انتظار داریم DOGE/USD تا پایان هفته، اوج های قبلی را دوباره آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت دوج کوین امروز صعودی است زیرا در طول روز شاهد سیگنال‌های پایین مجموعه و معکوس بالاتری بودیم. بنابراین، DOGE/USD آماده است تا حتی بالاتر از آن ادامه دهد و به دنبال نوسان دیگری باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.