منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در مقاومت بعدی به 0.29 دلار نمی رسد ، که هفته آینده برای برگشت کند انجام می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در مقاومت بعدی به 0.29 دلار نمی رسد ، که هفته آینده برای برگشت کند انجام می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • DOGE از روز جمعه بیش از 40 درصد افزایش یافته است.
  • صعود بیشتر در حدود 0.28 دلار رد شد.
  • DOGE/USD قرار است در اوایل هفته آینده دوباره آغاز شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که روند صعودی در روزهای آینده ادامه خواهد داشت زیرا صعود بیشتر پس از افزایش بیش از 40 درصدی از روز جمعه ، یک شبه رد شده است. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD هفته آینده مجدداً حرکت کرده و مقاومت اصلی قبلی را در حدود 0.23 دلار به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE نتواند به مقاومت 0.29 دلاری بعدی برسد ، که هفته آینده برای برگشت کند انجام می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. بیت کوین 4.3 درصد و اتریوم 2.46 درصد رشد کردند. در همین حال ، Dogecoin (DOGE) 20 درصد افزایش یافته است و یکی از بهترین عملکردهای امروز است.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: جهش دوج کوین به 0.28 دلار

DOGE/USD در محدوده 0.2222 دلار – 0.2814 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 191 درصد افزایش یافته و بالغ بر 8.9 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 34.8 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده در کل در رتبه هفتم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده اصلاح است؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم شاهد افزایش قیمت Dogecoin باشیم که نشان دهنده تغییر آینده در اوایل هفته آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در مقاومت بعدی به 0.29 دلار نمی رسد ، که هفته آینده برای برگشت کند انجام می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمتی Dogecoin در تعطیلات آخر هفته پس از تجمیع یک هفته ای در محدوده ای فزاینده ادامه داشت. نوسان قبلی در حدود 0.23 دلار در 26 ژوئیه ایجاد شد ، که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست می گیرند.

تلفیقی که در ابتدای هفته جاری بالای مرز 0.20 دلار شکل گرفت ، نشان می داد که گاوها شتاب خود را از دست داده اند و ممکن است در روزهای آینده شاهد موج قوی دیگری در مسیر نزولی باشیم. با این حال ، در روز جمعه ، DOGE/USD شروع به حرکت سریع کرد و از بالاترین سطح قبلی یعنی 0.23 دلار عبور کرد.

پس از آن یک صعود بیشتر در طول شب تا نقطه 0.28 دلار انجام شد ، جایی که رد صعود مشاهده شد. این توسعه قیمت Dogecoin نشان می دهد که گاوها در حال حاضر خسته شده اند و قبل از صعود بیشتر به اصلاح نیاز است.

بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD از اوایل هفته آینده بازآرایی را آغاز کرده و مقاومت قبلی 0.23 دلار را به عنوان پشتیبانی آزمایش کند. از مارک 0.23 دلار ، DOGE احتمالاً بار دیگر صعود خواهد کرد و به دنبال آن است که در نهایت مقاومت عمده بعدی را در 0.29 دلار شکست دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که حرکت نزولی در روزهای آینده ادامه خواهد داشت زیرا صعود بیشتر در طول یک شب در حدود 0.28 دلار به شدت رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم DOGE/USD در اوایل هفته آینده بازگردد و سعی کند مقاومت قبلی 0.23 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.