منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حدود 0.0801 دلار تثبیت می شود زیرا خرس ها نتوانستند حمایت خود را به زیر فشار دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حدود 0.0801 دلار تثبیت می شود زیرا خرس ها نتوانستند حمایت خود را به زیر فشار دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر در حدود 0.0801 دلار تثبیت شده است. بازار ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته شاهد نوسانات زیادی بوده است و قیمت ها به طور نامنظمی بالا و پایین می روند. با این حال، یکی از دارایی‌های دیجیتالی که در طول این دوره نسبتاً پایدار بوده است، Dogecoin (DOGE) است. قیمت‌های DOGE در چند روز گذشته در محدوده محدودی بین 0.079 تا 0.082 دلار معامله می‌شوند.

دارایی دیجیتال مقداری پشتیبانی در 0.07928 دلار پیدا کرده است که سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2٪ است. با این حال، خرس‌ها نتوانسته‌اند قیمت‌ها را به زیر این سطح برسانند و این نشان می‌دهد که همچنان تمایل خرید در بازار وجود دارد. در جهت صعودی، مقاومت برای قیمت‌های DOGE در 0.08200 دلار وجود دارد که سطح اصلاحی فیبوناچی 50٪ است. شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها برای آزمایش سطح مقاومت بعدی در 0.085 دلار شود.

اقدام قیمت Dogecoin در نمودار روزانه: در بالا بردن قیمت ها به بیش از 0.08 دلار قاطعانه عمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که قیمت ها در چند ساعت گذشته قبل از ورود گاوها برای بالا بردن قیمت ها در یک روند نزولی مستمر بوده اند. دارایی دیجیتال در حال حاضر زیر سطح مقاومت 0.085 دلار معامله می شود که یک سطح کلیدی برای تماشا است. نوسانات در بازار کم است و هیچ نشانه قابل توجهی از روند صعودی وجود ندارد و حجم معاملات برای دارایی دیجیتال کم است. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند، زیرا خرس‌ها در مورد بالا بردن قیمت‌ها به بیش از 0.08 دلار مصمم هستند.

تصویر 153
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نشانه های فنی نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شوند که یک علامت نزولی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 40 معامله می شود که نشان می دهد بازار در قلمرو خنثی قرار دارد. اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک منطقه نزولی قرار دارند زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

خط SMA 50 روزه در حال حاضر 0.08785 دلار و خط SMA 200 روزه در 0.10693 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های DOGE در حدود 0.0801 دلار تثبیت می شود

نمودار 4 ساعته DOGE/USD نشان می دهد که دارایی دیجیتال در چند روز گذشته روند نزولی داشته است. قیمت ها در 0.079 دلار پشتیبانی شده اند که سطح کلیدی برای تماشا است. گاوها نتوانسته اند قیمت ها را به بالای سطح مقاومت 0.082 دلار برسانند که نشانه نزولی است. نوسانات بازار در حال حاضر بالا است همانطور که باندهای بولینگر گسترده نشان می دهد. شاخص همگرایی واگرایی میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد.

تصویر 152
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

دارایی دیجیتال در حال حاضر زیر خط SMA 50 روزه معامله می شود که یک علامت نزولی است. خط SMA 200 روزه در حال حاضر 0.10693 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. خط RSI در حال حاضر در سطح 50 قرار دارد که یک قلمرو خنثی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر در حدود 0.0801 دلار تثبیت می شود. حرکت به بالای سطح مقاومت 0.082 دلار می تواند منجر به افزایش قیمت ها برای آزمایش سطح مقاومت بعدی در 0.085 دلار شود. با این حال، انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند، زیرا خرس‌ها در مورد بالا بردن قیمت‌ها به بیش از 0.08 دلار مصمم هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.