منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حالی که در 0.219 دلار بهبود می یابد با مشکل روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حالی که در 0.219 دلار بهبود می یابد با مشکل روبرو می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Dogecoin کمی صعودی است.
  • در مرحله بعد، مقاومت در 0.225 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی با قیمت 0.203 دلار موجود است.

Dogecoin پس از پیشروی بیت کوین شروع به بهبود کرد، اما DOGE این کار را سخت می یابد زیرا خط روند کلی قیمت از 29 اکتبر رو به پایین است. بر اساس تحلیل قیمت دوج کوین، قیمت سکه دقیقاً در سطوح بسته شدن دوم اکتبر و مناطق مقاومت 22 نوامبر وجود دارد و به همین دلیل است که نوسان قیمت سکه پایین است و جو بازار در هم پیچیده است.

به طور کلی، Dogecoin نتوانسته است هیچ گونه سود صعودی معنی‌داری را ثبت کند، زیرا در ماه نوامبر تنها به بالاترین حد خود رسیده است زیرا فشار نزولی بسیار زیاد است، اما بسیاری از سکه‌ها شروع به بهبودی خوبی کرده‌اند، با این حال DOGE هنوز به سختی در تلاش است تا راهی برای خروج پیدا کند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: گاوهای نر DOGE به قدرت بیشتری نیاز دارند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin نشان می دهد که گاوها در حال پیشروی هستند اما تاکنون نتوانسته اند نتیجه قابل توجهی داشته باشند زیرا سکه در زمان نگارش مقاله با قیمت پایین تر از 0.219 دلار معامله می شود. DOGE کاهش ارزش 2.05 درصدی را در 24 ساعت گذشته گزارش می‌کند، و سکه نیز از دست دادن نزدیک به 9 درصد در هفته گذشته گزارش می‌دهد، زیرا خط روند برای هفته با توانمندسازی نزولی نزولی است. حجم معاملات سکه نیز در طول روز 29.32 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار نیز در این مدت 2.09 درصد کاهش یافته و منجر به تسلط بر بازار 1.11 درصدی شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حالی که در 0.219 دلار بهبود می یابد با مشکل روبرو می شود
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: Tradingview

نشانگر نوسانات همچنین علائم دردسرساز را برای جفت DOGE/USD نشان می دهد، زیرا نوسانات بالاتر را نشان می دهد و حرکت حد پایین نشانگر به سمت پایین تر است. حتی حد بالایی نیز کمی حرکت رو به پایین را نشان می دهد که به نوسان قیمت رو به پایین برای روزهای آینده اشاره می کند. با این حال، حد پایین 0.206 دلار نشان دهنده پشتیبانی از میم کوین است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) یک منحنی افقی را نشان می‌دهد که مستقیم حرکت می‌کند، که به یک فعالیت خرید با سرعت نه چندان بالا اشاره می‌کند، و نه یک وضعیت متعادل در خرید و فروش. RSI در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود و از هم اکنون روی شاخص 38 تنظیم شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که روند بازیابی در چهار ساعت پایانی جلسه دیروز آغاز شده و در چهار ساعت اول امروز ادامه یافته است، اما اخیرا فشار فروش دوباره ظاهر شده است و قیمت سکه دوباره به عقب برگشته است. دوباره کنترل بازار را در دست گرفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در حالی که در 0.219 دلار بهبود می یابد با مشکل روبرو می شود
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: Tradingview

RSI نیز چرخشی به سمت پایین داشته است که نشان دهنده فعالیت فروش است که به تازگی شروع شده است. RSI، پس از اندکی صعود، دوباره در حال کاهش است زیرا اکنون در نمودار 4 ساعته در شاخص 41 معامله می شود. میانگین متحرک بالاتر از سطح قیمت در علامت 0.2199 دلار معامله می شود. باند پایین باند بولینگر نشان دهنده حمایت از سکه در 0.214 دلار است. بیشتر نشانه های فنی به دلیل روند نزولی کلی به نفع خرس ها است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

از آنجایی که بازار گسترده تر در حال نزولی است، در مورد Dogecoin نیز همینطور است. DOGE/USD نیز روند پیشرو بیت کوین را دنبال می کند، زیرا بهبود بیت کوین نیز تا کنون کند بوده است. عملکرد 4 ساعته DOGE نیز رضایت بخش نیست زیرا قیمت دوباره به سمت جنوب می رود، اما همه چیز به بازار بستگی دارد. اگر شیب نزولی ادامه یابد، DOGE ممکن است همچنان در اطراف منطقه پشتیبانی 0.214 دلار پشتیبانی پیدا کند. از سوی دیگر، اگر گاوها شتاب بگیرند، DOGE باید با مقاومت 0.225 دلاری روبرو شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.