منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در جهت صعودی در 0.0597 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در جهت صعودی در 0.0597 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 23 اکتبر 2022، ارز دیجیتال میم را به دنبال یک حرکت مثبت در 48 ساعت گذشته نشان می دهد. قیمت از 0.0574 دلار به 0.0598 دلار در 22 اکتبر 2021 افزایش یافت. Dogecoin روز بعد حرکت مثبتی به دست آورد و ارزش خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و در زمان نگارش این مقاله در 0.0597 دلار است.

Dogecoin در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 160,080,871 دلار و ارزش بازار زنده 7,923,086,547 دلار 0.42% رشد داشته است و DOGE در حال حاضر در رتبه 10 قرار دارد. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل قیمت اخیر نشان می دهد که هزینه DOGE به سمت مقاومت حرکت می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تحلیل قیمت دوج کوین، بازار را به دنبال یک حرکت مثبت نشان می دهد، با نوسانات بازار که وارد حرکت بسته شده و در نتیجه نوسانات بازار را کاهش می دهد. این باعث می شود که قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد تجربه تغییرات بی ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 0.0601 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای DOGE است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0585 دلار است که نشان دهنده قوی‌ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال میم است.

به نظر می رسد DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی است. به نظر می رسد قیمت به سمت مقاومت حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. با بسته شدن نوسانات، این امر می تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می کند و فضای بیشتری برای فعالیت های بیشتر برای گاوها فراهم می کند.

تصویر 330
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 است که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای DOGE است که در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد که امتیاز RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار و تسلط بر فعالیت های خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin به مدت 24 ساعت

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که بازار حرکت فزاینده ای را دنبال می کند و نوسانات آن در پایین ترین حد خود قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که بازار در حال حرکت فزاینده‌ای است که نشان‌دهنده نوسانات آتی است. این باعث می شود که قیمت DOGE کمتر مستعد تغییر در هر دو حالت باشد. حد بالایی باند بولینگر در 0.0647 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0564 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOGE است.

به نظر می رسد دوج کوین یک حرکت صعودی را دنبال می کند، با عبور قیمت DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک. حرکت رو به پایین نشان دهنده یک بازار متمایل به DOGE است. قیمت تلاش می کند تا مقاومت را در یک یا دو روز برآورده کند. اگر آنها ملاقات کنند، بازار پویایی بازار را شکسته و معکوس خواهد کرد.

تصویر 331
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 47 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. Dogecoin در منطقه مرکزی خنثی، به دنبال یک حرکت صعودی خفیف سقوط می کند. افزایش در امتیاز RSI نشان دهنده تسلط فعالیت خرید و حرکت به سمت ثبات است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت صعودی نشان می دهد که پتانسیل صعودی بیشتری را نشان می دهد. با این حال، بازار پتانسیل عظیمی برای بازگشت در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت Dogecoin فراتر از انتظار کمک کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.