منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بحبوحه سرخوشی SHIB 3 درصد دیگر کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بحبوحه سرخوشی SHIB 3 درصد دیگر کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • Dogecoin در معاملات روزانه بیش از 3 درصد کاهش یافت
  • حجم معاملات بیش از 18 درصد کاهش یافت که نشان دهنده رکود بازار در روند فعلی است
  • ظهور Shiba Inu به عنوان برترین ارز دیجیتال “Dog”، DOGE را تحت فشار فزاینده ای قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای روز نشان می دهد که میم کوین برای چهارمین معامله متوالی درون روز به کاهش خود ادامه می دهد. قیمت در پایان ماه گذشته به 0.338 دلار افزایش یافت و از آن زمان تاکنون در معرض سود فروشندگان قرار گرفته است. علاوه بر این، ظهور Shiba Inu به عنوان برترین ارز رمزپایه میم، Dogecoin را در حالت رکود قرار داده است که با کاهش 18 درصدی حجم معاملات در روز منعکس شده است. در همین حال، SHIB در پایان ماه گذشته تقریباً 1000 درصد جهش کرد و از نظر حجم بازار برای مدت کوتاهی از DOGE پیشی گرفت. از آنجایی که قیمت Dogecoin همچنان در حال کاهش است، انگیزه های بیشتری به سمت SHIB منتقل می شود که در حال حاضر کلید احساسات معامله گران را نسبت به قیمت میم کوین نگه می دارد.

بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال کاهش جزئی را برای همه توکن‌های اصلی نشان داد که منجر به کاهش 3 درصدی ارزش بیت‌کوین و کاهش آن به 61000 دلار شد. اتریوم نیز با 3 درصد کاهش به زیر 4500 دلار رسید، در حالی که آلت کوین ها الگوهای مشابهی را نشان دادند. Cardano با 5 درصد کاهش به 1.97 دلار رسید، در حالی که Ripple و Polkadot یک درصد کاهش یافتند و به ترتیب به 1.17 و 53.34 دلار رسیدند. با کمال تعجب، LUNA تقریباً 4 درصد افزایش یافت و به بالای 51 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بحبوحه سرخوشی SHIB 2 3 درصد دیگر کاهش می یابد
تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته DOGE/USD: رکود قیمت باعث می شود قیمت به زیر EMA های حیاتی حرکت کند

در نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین، می توان مشاهده کرد که قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی (EMA) حیاتی 20 و 50 روزه سقوط کرده و همچنان در حال کاهش است. شاخص قدرت نسبی (RSI) مقدار 52.17 را نشان می دهد که نشان دهنده وضعیت کمی کمتر از ارزش بازار است. قیمت در حال حاضر درست زیر منحنی باندهای بولینگر وسط قرار دارد و ادامه رکود مورد انتظار را برجسته می کند. در روند فعلی، قیمت در نقطه 0.2860 دلار که میانگین متحرک 200 روزه است، با مقاومت روبرو می شود، در حالی که کف حمایت در 0.253 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در میان سرخوشی SHIB 3، 3 درصد دیگر کاهش می یابد
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: هدف قیمت الگوی چکش صعودی در میان شاخص های فنی ضعیف است.

در نمودار 4 ساعته، تلاش برای افزایش قیمت در دو جلسه معاملاتی گذشته مشاهده می شود. این یک الگوی چکش صعودی جزئی است، که در آن خریداران دیر به بازار آمده اند تا قیمت کاهشی را نجات دهند. با این حال، قیمت همچنان پایین‌تر از EMAهای مهم قرار دارد و مقدار RSI 45.55 قرائت مثبتی برای گاوهای DOGE ارائه نمی‌کند. علاوه بر این، خط واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز به زیر ناحیه خنثی کاهش یافته و زیر علامت 0.00 قرار دارد. در میان شاخص‌های فنی ضعیف، قیمت تنها در صورتی می‌تواند مسیر خود را تغییر دهد که بتواند حرکت خود را در چند جلسه معاملاتی کوتاه‌مدت آینده تثبیت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بحبوحه سرخوشی SHIB 4، 3 درصد دیگر کاهش می یابد
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

در نتیجه، Dogecoin در حال حاضر در نبرد برتری میم-کوین، پایان کوتاه‌تری را به خود اختصاص می‌دهد، و Shiba Inu از بسیاری جهات در صدر DOGE قرار دارد. کاهش قیمت قیمت را در حالت رکود قرار داده است و میزان افت فعلی ناشناخته باقی مانده است. با نزدیک شدن قیمت به کف حمایتی 0.253 دلاری، ممکن است زمان ایده آلی برای ورود خریداران به بازار باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.