منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بالای 0.061 دلار مکث می کند، آماده است که کاهش یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بالای 0.061 دلار مکث می کند، آماده است که کاهش یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد کاهش بیشتر بودیم و پس از تثبیت جزئی در سطح 0.061 دلار، واکنش چندانی بالاتر نبود. DOGE/USD احتمالاً حتی پایین تر خواهد شد و به دنبال حرکت به سمت پایین ترین سطح خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بالای 0.061 دلار مکث می کند، آماده است که کاهش یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین 4.3 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم با کاهش 7.67 به عنوان یکی از بدترین عملکردها در آن روز بود. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر بین این دو شرکت بزرگ عمل کردند.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin xxx

DOGE/USD در محدوده 0.06071 تا 0.06431 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات تنها 0.32 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 310.85 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.152 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در جایگاه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE بازیابی نمی شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد تثبیت‌هایی باشیم که زیر سطح حمایت قبلی در 0.0625 دلار تشکیل شده است، که اگر شکسته نشود، به قیمت Dogecoin کمک می‌کند تا در اواخر امروز حتی پایین‌تر بیاید.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE در بالای 0.061 دلار مکث می کند، آماده است که کاهش یابد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin هفته گذشته شاهد یک معکوس قوی بود زیرا خط روند صعودی حمایت قبلی به روشی قوی شکسته شد. پس از چند روز کاهش شدید، DOGE/USD به حمایت اصلی قبلی 0.0625 دلار رسیده بود.

پس از کمی تردید اولیه، DOGE اواخر دیروز کاهش یافت و به حمایت 0.061 دلار رسید. از آن زمان تثبیت دنبال شد، در حالی که تلاش ها برای بهبودی در حمایت 0.0625 دلار رد شد.

علاوه بر این، فشار فروش در ساعات گذشته به افزایش خود ادامه داده است، که نشان می‌دهد یک شبه شکست حتی پایین‌تر نیز خواهد آمد. به احتمال زیاد حمایت 0.058 دلار در اواخر هفته به دست خواهد آمد، و پس از یک نوسان قوی بالاتر که در هفته گذشته ثبت شد، یک نوسان پایین قوی را ایجاد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد تثبیت بالای 0.061 دلار و شکست در به دست آوردن مجدد حرکت صعودی پس از یک فشار قوی دیگر بودیم. بنابراین، فرض می‌کنیم که حمایت قبلی 0.0625 دلار اکنون به عنوان مقاومت مجدداً آزمایش شده است و DOGE/USD آماده است تا در اواخر هفته حتی پایین‌تر را فشار دهد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.