منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE حدود 0.13 دلار تثبیت می شود، فروش بعدی کندتر است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE حدود 0.13 دلار تثبیت می شود، فروش بعدی کندتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا ما شاهد فروش بیشتر در 24 ساعت گذشته بوده ایم که منجر به تجمیع در حدود 0.13 دلار شده است. از آنجایی که از آن زمان تاکنون هیچ واکنش بالاتری مشاهده نشده است، ما انتظار داریم DOGE/USD در اواخر امروز حتی پایین تر ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE حدود 0.13 دلار تثبیت می شود، فروش بعدی کندتر است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.21 درصد و اتریوم 1.12 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار شاهد نوسانات پایین قیمت بوده است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin کاهش یافت

DOGE/USD در محدوده 0.1241 تا 0.1379 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 31.08 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 3.56 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 17.57 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه هشتم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای کاهش بیشتر آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد عدم موفقیت در حرکت به سمت بالا در ساعات گذشته باشیم که احتمالاً Dogecoin را تا پایان روز به سمت کاهش دیگری سوق می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE حدود 0.13 دلار ادغام می شود، فروش بعدی بیشتر است؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin موفق شد در هفته گذشته نوسان شدیدی را ایجاد کند. پس از صعود سریع به 0.15 دلار، چندین سطح مقاومت قبلی بدون تردید شکسته شدند.

یک عقبگرد جزئی به دنبال داشت و پایین ترین سطح محلی بالاتر را در 0.11 دلار تعیین کرد. از آنجا، حرکت صعودی به آهستگی بار دیگر در آغاز هفته تسخیر شد و در نهایت منجر به یک جهش دیگر شد، این بار به مقاومت اصلی بعدی 0.16 دلار.

از آن زمان به بعد، قیمت Dogecoin شاهد بازگشت ثابت به زیر 0.13 دلار بوده است. تا زمانی که DOGE/USD در اواخر امروز شاهد هیچ حرکت سریع بالاتری نباشد، می‌توان انتظار داشت که فروش بیشتری در 24 ساعت آینده انجام شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا پس از آزمایش‌های نزولی بیشتر در یک شب، هیچ نشانه‌ای از بازگشت ندیده‌ایم. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً به ردیابی مجدد ادامه خواهد داد و در آینده به دنبال آزمایش علامت 0.118 دلار خواهد بود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.